Як влитися в колектив і знайти однодумців.

Знайти роботу своєї мрії - це півсправи. Інша ж половина полягає в тому, щоб утриматися на ній. При цьому дуже важливо правильно увійти в новий колектив і завоювати собі в ньому авторитет. Отже, перші дні на робочому місці. Як себе вести грамотно?
Інструкція
1
Розставляємо пріорітетиНе намагайтеся відразу ж стати лідером, не починайте з порога видавати геніальні ідеї. Для всього цього ще буде час, а зараз ваше завдання - максимально гармонійно вписатися в новий колектив .
2
Знайомимося Намагайтеся запам'ятати всіх співробітників по іменах. Для будь-якої людини найулюбленіший звук у світі - звук його власного імені.Чаще звертайтеся за іменами до товаришів по службі. Їм буде приємно, а ви швидше запам'ятаєте, як кого звуть. Взагалі ж, перші дні роботи більше слухайте і менше говоріть. Ставши свідком якихось розборок серед співробітників - зберігайте нейтралітет. Визначте, хто в колектив е є неформальним лідером. Як правило, це досить харизматична та яскрава особистість. Намагайтеся встановити з лідером дружній контакт.
3
Приступаємо до работеНе намагайтеся відразу взяти бика за роги. Працюйте добре, акуратно, але не старайтеся надмірно. Перейти дорогу комусь з нових товаришів по службі набагато легше, ніж вам здається. А наживати ворогів, чи не обзавівшись друзями - опрометчіво.Очень часто на новачків намагаються звалити величезну гору обов'язків. Кожен «старослужащий» вважає своїм обов'язком перекласти якісь зі своїх занять на новенького. Воспротівьтесь цього, скажіть тверде «ні» спробам навісити на вас чужу роботу.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що час адаптації до нового колективу може зайняти до півроку. Будьте готові витримати цей термін.
Корисна порада
Чи не звеличуєте і не хваліть себе в присутності нових товаришів по службі. Уникайте розмов про минулу роботу.