Як забронювати квиток на літак.

Забронювати квиток на літак можна кількома способами: звернутися для цього в авіакаси, турагентство або представництво авіакомпанії, подзвонити в будь-яку з цих організацій по телефону або оформити бронь через інтернет. Останній спосіб, мабуть, найзручніший.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - документи всіх пасажирів;
  • - банківська карта (може не турбуватися).
Інструкція
1
Зайдіть на сайт авіакомпанії. Введіть у запропоновану форму аеропорт вильоту та призначення і дату вильоту, в один кінець ви летите або туди і назад (при другому варіанті знадобиться вказати і дату повернення), кількість дорослих, людей пенсійного віку та дітей тієї чи іншої вікової категорії серед пасажирів. У більшості випадків всі необхідні параметри можна вибрати зі списку та/або ввести вручную.Когда все готово, натисканням відповідної кнопки дайте системі команду на пошук варіантів.
2
Із запропонованих можливостей виберіть найбільш підходящу вам за датою та часом вильоту, ціною, умовами тарифу. Останні можна прочитати, натиснувши на відповідне посилання. Обов'язково зробіть це, перш ніж приймати решенія.В умовах тарифу можуть міститися, зокрема, обмеження по терміну оплати після бронювання. Деякі, звичайно найдешевші тарифи припускають негайний викуп квиток а. В такому випадку знадобиться банківська карта.
3
На наступній сторінці введіть імена та паспортні дані (або дані свідоцтва про народження дитини) - номер та серію - всіх пасажирів. Поставтеся до цього з максимальною увагою: при найменшій помилку людина не зможе ні забрати заброньовані квиток и, ні сісти в літак, ні здати квиток .Коли все готово, переходите до наступного етапу.
4
Система запросить дані вашої банківської карти. Введіть всю необхідну інформацію і переходите далі.
5
Бронь здійснена. Далі дотримуйтесь інструкцій системи. Можливо, підтвердження броні, виведене на екран, обов'язково роздрукувати. Але може бути достатньо і записати його номер.
6
Якщо ви віддаєте перевагу особисто відвідати авіакомпанію, касу або турфірму, візьміть з собою документи усіх пасажирів. Назвіть оператору всі свої побажання щодо майбутнього польоту: звідки, куди і коли ви летите, в одну сторону або й назад, кількість пасажирів, скільки дітей і якого віку і пенсіонерів серед них, що віддається перевага клас обслуговування (економ-, бізнес-, перший, преміум і пр.), побажання щодо ціни та іншим істотних умов таріфа.Сделайте свій вибір із запропонованих оператором варіантів. Той зробить все необхідне і видасть вам підтвердження броні. Воно може знадобитися, наприклад, при подачі документів на візу.
7
В разі бронювання по телефону, зателефонуйте за потрібною номеру в авіакомпанію або іншу організацію, відчутно допомагає таку послугу. Озвучте оператору всю важливу інформацію щодо польоту, як і при особистому візиті до каси. Вислухайте запропоновані варіанти, виберіть найбільш подходящій.Затем продиктуйте оператору імена та паспортні дані всіх пасажирів. Переконайтеся, що той вірно їх зафіксував (зазвичай співрозмовник сам пропонує це зробити). Далі вислухайте і запам'ятайте або запишіть інструкції щодо подальших дій з викупу квиток ів і зняттю броні.За її підтвердженням і для викупу квиток ов доведеться відвідати офіс компанії, через яке здійснено телефонне бронювання .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZJq4Wt0Ttbg
Замовити квиток на будь-який потяг з Москви можна за телефоном або придбати за допомогою інтернету за наявності банківської карти, в тому числі і перебуваючи за кордоном. Замовлений по телефону квиток доведеться викупити в касі трансагентства і доплатити сервісний збір за послуги. За окрему плату можлива доставка кур'єром в межах міста. На квитки у внутрішньому сполученні, куплені через інтернет, доступна електронна реєстрація.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - телефон;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - банківська карта або готівкові для викупу квитка.
Інструкція
1
Замовити квиток по телефону ви можете в Московському залізничному агентстві, сервіс-центрі найближчого вокзалу або трансагентство свого міста. Надають таку послугу і деякі турфірми.
2
Виберіть агентство, послугами якого хочете скористатися. Врахуйте, що всі вони беруть сервісні збори, при цьому їх величина в різних агентствах може відрізнятися. Якщо ви замовляєте квиток з Москви в іншому місті, врахуйте, що доведеться сплатити додатковий збір за квиток від іншої станції відправлення. Проте в Москві може бути вище сервісний збір. Тарифи Московського залізничного агентства та телефони для замовлення квитків представлені на його сайті www.mza.ru в розділі «Послуги пасажирам». Розцінки агентств свого міста дізнавайтеся, звернувшись в них безпосередньо.
3
Зателефонуйте в вибране агентство. Повідомте всю інформацію про поїзд ке: дату відправлення, початковий (Москва) і кінцевий пункти, число пасажирів і бажаний тип вагона. Виберете самий підходящий варіант. Продиктуйте паспортні дані пасажирів і обговоріть порядок викупу квитків. Зробити це бажано не пізніше, ніж за годину до відправлення вашого поїзд а.
4
Якщо ви віддаєте перевагу купити квиток в інтернеті, найкраще скористатися сайтом «РЖД» - www.rzd.ru. Для цього з його головної сторінки перейдіть в розділ «Пасажирам» і авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію, якщо у вас ще немає свого аккаунта.
5
Введіть у форму пошуку параметри поїзд ки, виберіть поїзд і вагон, кількість пасажирів і дітей і дорослих серед них і підтвердіть свою згоду з умовами покупки квитка. Оплатіть квиток за допомогою банківської карти.
6
При бажанні пройдіть електронну реєстрацію. Вона доступна при поїзд ках у внутрішньому сполученні до відправлення поїзд а з початкового пункту прямування. Після цього в день відправлення вам потрібно буде йти з паспортом прямо до вагона.
7
Якщо електронна реєстрація недоступна або ви воліли від неї відмовитися, зафіксуйте номер замовлення і не забудьте оформити паперовий квиток в будь-якій касі «РЖД». Крім номера замовлення, ви повинні будете пред'явити касиру паспорт.
Корисна порада
Замовити та придбати квиток на поїзд з Москви та інших міст Росії та колишнього СРСР (на поїзди, що прямують в РФ), в тому числі електронний, ви можете і за допомогою інших інтернет-ресурсів. На відміну від сайту «РЖД», вони беруть комісію за свої послуги. Але пропонують більше варіантів оплати, наприклад, електронними грошима або через термінали.