Як фарбувати авто самому. Як фарбувати машину самому відео.

Потреба в фарбуванні автомобіля виникає дуже часто. Причинами цього можуть бути результати ДТП, іржа на кузові, бажання продати або просто зробити його більш яскравим. Якщо віддати автомобіль в автосервіс, потрібно буде гарненько розщедритися, а якщо спробувати пофарбувати автомобіль своїми руками, то необхідно дізнатися, з яких етапів і тонкощів складається якісна фарбування.
Інструкція
1
Для початку запам'ятайте, що не рекомендується використовувати матеріали для фарбування різних виробників. Це може привести до плачевних результатів.
2
Обробка кузова включає: -первинна підготовку поверхні (видалення забруднених ділянок, мийка); - знежирення (видалення плям органічного походження); - абразивне шліфування (видалення іржі і старої фарби); - створення антикорозійного покриття; -Нанесення емалі і лаку.
3
Перші два пункти досить прості, а от третій може викликати у вас деякі труднощі. Щоб якісно підготувати поверхню до грунтування та фарбування досить буде 5 размерностей абразивної папери. При послідовності обробки різниця "номерів" папери не повинна бути більше 100 одиниць. В іншому випадку, з часом може виникнути просадка матеріалу і на поверхні покриття проступлять смуги.
4
В сучасний час процес фарбування досить полегшений завдяки випускається розпилювачам фарби трьох видів: -Високого тиску. Недолік - "унос" матеріалу, тобто втрати фарби складають близько 50% в середньому; -зниження тиску. Дані розпилювачі дають можливість економічно витрачати фарбу через невеликий напору струменя. Але для роботи з ними, необхідний великогабаритний компресор, та й якість нанесення емалі такими розпилювачами - невисокое.-середнього тиску. Фарба витрачається економно, забезпечуючи гарну якість покриття.
5
Барвисті покриття бувають двох видів: -однослойние (прості); - двошарові (з ефектом металіка, перламутру та інші) .Прежде ніж вибрати фарбу, необхідно звернути увагу на те при якій температурі вона сохне. Багато видів зараз продаються разом з отвердителями.
6
Після того, як фарбування автомобіля завершена, можна переходити до сушки, яка буває 3 - х видів: -Традиційна - сушка здійснюється за рахунок нагріву, при високій температурі; -ультрафіолетовая - основний мінус : різна ступінь висихання фарби верхнього і нижнього шару; -інфрачервоні - забезпечує якісне і рівномірне висихання.
7
Після закінчення сушки забарвлену поверхню автомобіля потрібно відполірувати, а потім нанести акриловий лак і знову зробити сушку. Всілякі дефекти (пил, краплі фарби і вологи) усунути потрібно поліруванням за допомогою спеціальної тонкоабразівной пасти.
8
У разі необхідності проведення косметичного ремонту кузова автомобіля можна застосувати спеціальні аерозолі, завдяки яким можна зробити якісний ремонт поверхні на всіх його стадіях.
Корисна порада
Ідеальний результат фарбування автомобіля можна досягти тільки при дотриманні всіх стадій і з чітким дотриманням технологій. При наявності всіх необхідних матеріалів дана процедура займе всього 1 - 2 дні. Якісно відремонтований кузов автомобіля може прослужити вам ще років 10.