Як купити автомобіль, що був у вжитку.

Більшість водіїв, бажаючих мати красивий і сучасний автомобіль , але при цьому не мають фінансових можливостей для покупки нової та дорогої машини, змушені віддавати перевагу колишнім в вживанні автомобілям . Придбання б/у автомобіля - процедура зовсім не легке і вимагає великої уважності з боку покупця.
Інструкція
1
В сучасний час дуже актуальною є продаж автомобілів за допомогою мережі інтернет. Велика кількість автовласників, які бажають продати свій автомобіль , розміщують оголошення на сайтах автотематіке. Це дуже зручно і досить ефективно, так як оголошення доступні для користувачів з інших міст. Крім того, в інтернеті є можливість прикріпити фотографію розмістити автомобіля. Тому, вирішивши купити автомобіль , який був в вживанні, обов'язково перегляньте всі оголошення про продаж автомобілів, розміщення в інтернеті.
2
Як тільки ви знайдете потрібний автомобіль , зв'яжіться з його власником і домовтеся про зустріч для того, щоб провести його ретельний огляд.
3
Так як найдорожча частина автомобіля - це кузов, огляд починайте саме з нього. Якщо авто був в експлуатації два - три роки, на ньому повинні бувальщина сліди іржі, а відповідно проводились і ремонтні роботи. Їх відсутність не повинна бути для вас приводом для відмови в огляді кузова. Уважно огляньте стан лакофарбової поверхні, на ній не повинно бути переходів, патьоків і вкрапленого сміття. Отвори між дверима, крилами і капотом повинні бути рівними. Якщо це не так, то можна сміливо припустити про проведені кузовних роботах. Потім ретельно огляньте салон. Станом потертостей на кермі, сидіннях і педалях можна зіставити приблизний пробіг авто з даними на спідометрі.
4
Якщо після огляду зовнішніх даних автомобіля, ви ще не передумали його купувати, то можете приступити до тест - драйву. Зробіть контрольну поїздку бажано по дорозі низької якості. Під час руху постарайтеся прислухатися до роботи коробки передач і заднього моста, перемикаючи при цьому швидкість. Якщо все справно, то шумів ви не почуєте.
5
Обов'язково перевірте роботу переднього приводу. Для цього поверніть кермо вліво до упору і різко натисніть на газ, то ж саме повторіть вправо. Якщо буде чути хрускіт - це свідчить про зношеність шарнірів. Це досить дорога деталь, заміну якій вам доведеться зробити найближчим часом.
6
Щоб почути всі недоліки мотора автомобіля, відкрийте капот і попросіть водія додати газу (до 2500 об/хв). Крім того, не забудьте звернути увагу на колір вихлопу: якщо він синій - в камеру згоряння потрапляє масло, якщо чорний - паливо згорає не повністю, якщо білий - в мотор потрапляє тосол.
7
Не зайвим буде перевірити і стан засобів безпеки, якими обладнаний авто. Для цього включіть запалення і подивіться на панель приладів: всі додатки повинні засвітитися, а потім по черзі згаснути.
8
Якщо у вас є ще сумніви, ви можете попросити власника автомобіля проїхати на СТО, для того щоб зробити більш докладне обстеження автомобіля.
9
Якщо ви абсолютно впевнені в правильності свого вибору, то можете сміливо оформляти угоду купівлі - продажу машини.