Як розрахувати середньоспискову чисельність працівників. середньооблікова чисельність працівників це.

Середньооблікова чисельність працівників - це важливий показник діяльності підприємства, що показує, яке середнє число працівників повністю зайнято роботою на підприємстві за певний проміжок часу (наприклад , місяць) без урахування тих, хто поєднує трудову діяльність з роботою на іншому підприємстві і хто працює за договором. Розрахунок середньооблікової чисельності працівників (РСР) можна провести по одній загальній формулі.
Вам знадобиться
  • Дані про зміну чисельності робітників протягом звітного періоду.
Інструкція
1
Для того, щоб розрахувати РСР, потрібно поділити весь календарний фонд часу працівників (Фврк) на число днів в досліджуваному періоді (Т): РСР = Фврк/Т. Фврк вимірюється в людино-днях, а Т в днях.Прімер: В обліковий склад фірми на 1 березня входило 180 осіб, з 6 березня було взято 8 осіб, з 16 числа було звільнено з роботи 9 осіб, а з 29 березня було набрано на роботу ще 10 осіб. Згідно з цими даними, середньоспискову чисельність працівників за березень-місяць можна обчислити так: РСР (березень) = (180 * 5 + 188 * 10 + 179 * 13 + 189 * 2)/30 = 186 осіб.
Зверніть увагу
В тому випадку, якщо підрахунок середньооблікової чисельності робочих ведеться за рік, то для цього можна скористатися тим же методом, підсумувавши середньоспискову чисельність по кожному місяцю та поділивши на кількість робочих днів у році.
Корисна порада
Застосування даного показника актуально на великих підприємствах, де чисельність персоналу складає більше 1000 людей, включаючи всі групи робітників: основні, допоміжні, обслуговуючий персонал, управлінська частина і пр. Тому дані про середньооблікової чисельності робочих дозволять більш грамотно скласти кадрову політику управління персоналом фірми.