Як відправити факс з комп'ютера. Як відправити файл на факс з комп'ютера.

Нема чого купувати громіздкий факсимільний апарат, якщо вам завідомо відомо, що більшу частину часу він буде припадати пилом на робочому столі. За допомогою інтернету ви зможете легко відправити факс будь адресату, а якщо у вас є сканер, то зможете переслати факсом будь відсканований документ.
Інструкція
1
В інтернеті можна знайти сайти, де сервіс відправки факсів надають абсолютно безкоштовно. Ви можете скористатися послугами одного з наступних ресурсів: www.freepopfax.com або www.myfax.com/free. Перший сайт доступний російською мовою, а другий лише англійською.
2
На сайті www.freepopfax.com вам буде запропоновано вибрати країну одержувача і номер факсу, а також ввести адресу своєї електронної пошти, на яку прийде звіт про відправку. Після цього вам слід ввести текст або вибрати документ, який би ви хотіли відправити факсом. Сервіс підтримує не тільки графічні файли популярних форматів JPEG, GIF, PNG і т.д., але також документи Word і PDF. Після заповнення форми вам потрібно ввести код перевірки і натиснути кнопку «Підтвердити». Факс буде відправлений, а про результати ви будете проінформовані по електронній пошті.
3
Використання сервісу www.myfax.com/free мало чим відрізняється від описаного вище. Вам також потрібно вибрати країну і номер факсу одержувача, вказати свій e-mail і при бажанні ввести своє ім'я, а потім додати файл для відправки по факсу. Заповнивши всі необхідні поля, вам залишиться тільки натиснути кнопку Send Fax і чекати повідомлення про відправку на свою адресу електронної пошти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9h8TMV-nO9w
На даний момент існує безліч видів пристроїв для відправки/прийому даних різного типу. Факси , як правило, використовуються в комерційних і державних організаціях. З їх допомогою можна відсилати різну документацію допомогою електричного сигналу. Зараз користуються популярністю так звані МФУ, які включають в себе функції принтера, сканера і безпосередньо самого факсу.
Інструкція
1
Перед тим як приступати до використання факсу, ретельно вивчіть інструкцію з його експлуатації. Вивчіть принцип роботи факсу. Це вам знадобитися в разі, якщо він вийде з ладу. Також ознайомтеся з алгоритмом відправки/прийому письма. Використання факсу дозволить вам знаходитися в постійному контакті зі своїми бізнес партнерами і персоналом.
2
Щоб перевірити, чи коректно куплений вами факс відправляє і приймає листи, ви повинні мати два телефонні номери. Якщо у вас в квартирі один телефон-факс, то самостійно це зробити не вдасться. Домовтеся зі своїм другом або знайомим, у якого теж є факс, про відправку тестового повідомлення. Це дозволить вам перевірити якість і читабельність інформації, яка вийшла на виході. Потім попросіть вашого партнера відправити лист вам. Таким чином, ви перевірите роботу факсу в режимі прийому.
3
Всі інші функції і можливості факсу можна перевірити самостійно. Також спробуйте перевірити факс через комп'ютер. Для цього з'єднайте вихід факсу із модемом, на який надходить сигнал. В цьому випадку вдасться перевірити тільки прийом повідомлень. Цей спосіб підійде тільки в тому випадку, якщо ви добре розбираєтеся в роботі телефонної техніки.
4
Перед купівлею факсу перевірте цілісність всіх його складових частин. Також в комплект продажу повинні входити всі необхідні сертифікаційні документи, які підтверджують високу якість товару. Якщо при експлуатації він раптом зламався і не відправляє повідомлення, зверніться за допомогою до досвідчених професіоналів, які в найкоротші терміни в змозі виправити будь-яку неполадку на вашому принтері.