Як привітати з народженням дитини. Як привітати з іменинниками.

Народження дитини - серйозна подія, здатне раз і назавжди змінити життя новоспечених батьків. Тому звістка про те, що в родині ваших друзів або родичів народилася дитина, часто стає приводом для поздоровлень. Молода сім'я потребує і в моральній, і в матеріальній підтримці, тому ваші поздоровлення, подарунки і добрі слова будуть вельми доречними.

Як же правильно привітати з народженням дитини молодих батьків?

  1. Якщо ви плануєте привітати молоду маму безпосередньо в пологовому будинку, не варто дарувати громіздкі, великі або недоречні для атмосфери даної установи подарунки. Купуючи букет, зверніть увагу на те, щоб квіти, які входять до його складу, не відрізнялися їдким, важким, яскраво вираженим запахом. Просте правило говорить: вибирайте нейтральні квіти з слабо вираженим ароматом, і постарайтеся відмовитися від букетів, що складаються з кущових троянд, гіацинтів, лілій або нарцисів. Ці красиві, але надто ароматні квіти можуть викликати алергію і головний біль. Тому найбільш доречними букетами для молодої мами вважаються букети з гербер, польових квітів, хризантем, гладіолусів або гвоздик. Букет повинен бути компактним, щоб його можна було без проблем розмістити в невеликій вазочці.
  2. Бажано привітати молодих батьків особисто, а в якості подарунка можна вибрати будь-яку корисну та зручну річ, яка обов'язково стане в нагоді в процесі виховання дитини: набір для годування, іграшки, одяг, коляска. Щоб подарунок виглядав доречно, постарайтеся заздалегідь поцікавитися, що потрібно молодій сім'ї, і без чого вони віддадуть перевагу обійтися. Якщо ви не впевнені у виборі подарунка, обмежтеся врученням конверта з грошима - повірте, такий подарунок молодій сім'ї дуже знадобиться.
  3. Якщо у вас немає можливості привітати з народженням дитини колегу, родичів або друзів особисто - не забудьте подзвонити або відправити смс-повідомлення. Сьогодні існують спеціальні мобільні сервіси, які дозволяють відправляти музичні та голосові повідомлення на телефон адресата. Новоспеченим батькам напевно буде приємно отримати музичну або голосову листівку з поздоровленнями.
Літні люди нерідко відносяться до чергового дня народження без особливої радості, адже ця дата в черговий раз підкреслює, що вони стали ще старше. Однак внуки і інші члени родини здатні зробити так, щоб їх дідусь в цей день відчув себе потрібним, шановним і щасливою людиною.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - гроші;
  • - телефон;
  • - ватман;
  • - фотографії;
  • - маркери.
Інструкція
1
Спробуйте знайти друзів діда, з яким він втратив контакт. На це потрібно багато часу до свята, однак радість від подібного сюрпризу буде по-справжньому велика. Дізнайтеся у дідуся імена його товаришів, товаришів по службі, а також тих, про кого він постійно згадує через довгі роки. Знайдіть в соцмережах дітей або онуків цих людей, або скористайтеся послугами адресних бюро. Написаний від руки лист або телефонний дзвінок від старих друзів здатні затьмарити будь-які матеріальні подарунки.
2
Замовте привітання на місцевому радіо. Для старшого покоління теплі слова в ефірі і улюблена пісня як і раніше здаються значущими. Незважаючи на нинішню доступність будь-якої музики, яка лунає особисто для вашого діда пісня здатна викликати у нього вельми сильні емоції.
3
Постарайтеся зібратися всією родиною за святковим столом. Якщо діти, внуки і навіть правнуки літньої людини живуть в різних містах, їх одночасний візит стане справжньою радістю. Домовтеся з усіма заздалегідь, щоб родичі змогли підкоригувати свої плани.
4
Зробіть стінгазету. Наклейте сімейні фотографії, напишіть від руки побажання, попросіть маленьких дітей зробити малюнки. Постарайтеся об'єднати вміст стінгазети однією темою, наприклад, «яскраві моменти в житті нашого дідуся». Будьте впевнені, що такий подарунок він буде часто переглядати і показувати сусідам і знайомим.
5
Постарайтеся об'єднатися разом з усіма родичами і подарувати вашому дідові те, про що він мріяв довгий час. Літні люди нерідко відмовляють собі в чому, і з роками цей комплекс лише посилюється. Поїздка на море, в закордонний санаторій, або річ, про яку завжди мріяв ваш дід: саме зараз варто тішити близької людини такими подарунками, адже, на жаль, до наступного дня народження діда такої можливості може вже не бути.
Корисна порада
Якщо ваш дід довгі роки пропрацював на одному і тому ж місці, приємним сюрпризом стане привітання від колишнього керівництва. На жаль, співробітники підприємства нерідко забувають про тих, хто давно пішов на пенсію. Телеграма або листівка з місця роботи дозволить дідові відчути, що довгі роки праці не пройшли даром.