Як отримати візу до Канади.

Канада відноситься до числа країн, візу в які отримати дуже складно. Проте, шанси на це при грамотному підході є. Препон для самостійного звернення за візою немає, але передати документи та сплатити консульський збір простіше через кур'єрську компанію.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - заповнена візова анкета;
  • - фотографія;
  • - документи, що підтверджують мету поїздки (план маршруту і бронь готелів, запрошення і ін.) і фінансову спроможність (довідки з роботи і про стан рахунку з банку);
  • - гроші для оплати консульського збору та послуг кур'єрської компанії при подачі документів через неї.
Інструкція
1
При туристичній поїздці в Канаду величезне значення має план вояжу: які місця і в які терміни ви збираєтеся відвідати, де будете зупинятися, як переміщатися по країні. Канадське консульство вимагає підтвердження бронювання. Не полінуйтеся зв'язатися з ним по телефону або електронною поштою і уточнити, які пред'являються вимоги до документів, що приймаються в цьому качестве.Не буде зайвим докласти до плану маршруту роздруківки з сайтів готелів і транспортних компаній. Вони послужать свідоцтвом, що ви серйозно підійшли до справи, а це великий плюс в очах консульського чіновніка.Ввіду високу ймовірність у відмові у візі постарайтеся обійтися по можливості варіантами, при яких не передбачається передоплата.
2
Величезне значення мають також документи, що підтверджують вашу зайнятість і фінансову спроможність: довідка з роботи, різні договору цивільно-правового характеру, виписки з банківських рахунків, що підтверджують регулярність і розмір надходжень на ніх.Візовие офіцери консульства повинні бути впевнені, що вам немає сенсу залишатися в Канаді нелегально.Не зашкодить також візова історія, в тому числі в старих закордонних паспортах: як свідчення, що ви виїжджали з Росії вже не раз і завжди поверталися. Значення мають візи шенгенських країн, США, Великобританії, Ірландії, Австралії, Нової Зеландії та подібних.
3
Візову анкету ви можете скачати у форматі PDF на сайті канадського консульства. Роздрукуйте її, акуратно заповніть англійською або французском.Сделайте фотографію відповідно до вимог консульства, представленими на його сайті.
4
Віднести документи в консульство можна особисто або подати через кур'єрську компанію Pony Express. Другий варіант кращий, тому що при першому складніша процедура оплати консульського збору. В цьому випадку він повинен бути оплачений в канадських доларах банківським або поштовим переказом на адресу уряду Канади. Чек або квитанція поштового переказу дійсні три месяца.В кур'єрською ж компанії можна заплатити готівкою рублями (від 2200 рублів за одноразову візу терміном дії до півроку, сума може коливатися в залежності від курсу канадського долара). Але доведеться розщедритися і на послуги компаніі.Дальше залишається тільки чекати рішення консульства і паспорта з візою або без неї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=x4ZN07mapiY
Зверніть увагу
Канадська віза терміном дії до півроку носить офіційну назву віза тимчасового резідента.Все документи російською мовою повинні супроводжуватися нотаріальним перекладом на одну з державних мов Канади: англійську або французьку.
Корисна порада
При оформленні візи через турфірму та зазвичай вимагає максимальний набір підтверджень фінансової спроможності: свідоцтва про право власності на нерухомість, автомобілі і т.п. На практиці визначальне значення мають довідка з роботи (посада, період роботи в організації, термін повернення з відпустки) і виписка з банківського рахунку (краще за період від півроку, яка свідчить про регулярні надходженнях) .Багато банки можуть видати довідку про стан рахунку та рух коштів по ньому відразу англійською.