Як отримати візу в китай.

Самостійно оформити візу в Китай можна, але процедура ця непроста. При туристичній поїздці для цього переважно бронювати готель через китайську турфірму, бо інших підтверджень мети поїздки, крім її ваучера, китайське консульство не визнає.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт, дійсний більше півроку з моменту подачі в консульство;
  • - заповнена візова анкета;
  • - одна кольорова фотографія паспортного формату;
  • - документ , що підтверджує мету поїздки (ваучер від китайської турфірми, запрошення, оформлене приймаючою стороною через імміграційні органи Китаю, підтвердження про зарахування до китайський вуз, дозвіл на роботу і пр.);
  • - гроші для оплати консульського збору.
Інструкція
1
Як і при оформленні будь візи, починати вирішення питання слід з бронювання проживання. Хоча китайські готелі доступні для бронювання в режимі онлайн через власні сайти і веб-сторінки сторонніх операторів (наприклад, відомий Booking.com), можливі при цьому способи підтвердження проживання будуть проігноровані консульством.Проще всього купити тур або звернутися в російську турфірму для оформлення візи без покупки путівки. Але другий варіант пов'язаний з немаленькою переплатой.Едінственно можливим варіантом самостійного оформлення візи залишається ваучер китайської турфірми.Получіть його можна, але бронювати готель доведеться через цю фірму.
2
Знайти китайські турфірми в інтернеті за допомогою пошуковиків не складає особливих труднощів. У більшості їх них є англомовні версії сайтів, у деяких - і росіяни, а також російськомовні співробітники в штате.Лучше взяти на замітку кілька фірм, дізнатися ціни при бронюванні готелю через кожну з них, порівняти з сайтами самих готелів або перевірених міжнародних операторів. Це дозволить віддати перевагу тій, у якої накрутки мінімальні або отсутствуют.Будьте готові зробити повну передоплату всіх замовлених послуг. Зазвичай китайські турфірми працюють тільки за цієї умови.
3
Уточніть в консульстві вимоги до ваучеру: чи достатньо факсу або роздруківки ськана, або ж обов'язковий оригінал з синьою печаткою. На випадок останнього варіанта бронюйте готель якомога раніше, щоб документ встиг дійти поштою.
4
Тепер залишається зібрати необхідні документи. В цьому питанні китайське консульство щодо ліберально. Воно не вимагає квитків туди і назад, підтвердження доходу і засобів на час перебування в країні, страховки. Але краще, якщо на момент подачі документів все це буде у вас при собі: теоретично консульські працівники можуть побажати побачити додаткові документи.
5
Сфотографуйтесь, заповніть та роздрукуйте візову анкету. Завантажити останню на сайті консульства не можна, але можна знайти в інтернеті - як правило, на сайтах турфірм, що пропонують тури в Піднебесну імперію або допомагають в оформленні віз без путевкі.Еслі консульство знаходиться в вашому місті, надійніше буде сходити туди, взяти бланк (краще два для страховки) і заповнити від руки.
6
Дізнайтеся попередньо, яка ситуація з чергами в консульстві: у самому консульстві, на туристичних форумах в інтернеті і за іншими джерелами. Китай ське консульство приймає без попереднього запису в порядку живої черги, так що в період великого напливу народу займати чергу доводиться з ночі.І не забудьте взяти гроші на оплату візового збору. У 2011 році їх розмір від 1500 до 4500 тисяч рублів залежно від кратності в'їздів плюс при необхідності доплата за терміновість і надстрокової від 900 до 2100 рублів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=14ahYIjD7es
Зверніть увагу
В аеропортах Пекіна і курортів Санья і Хайнань можна за сто доларів отримати візу по прильоту, але для цього китайська приймаюча турфірма повинна проробити ряд попередніх формальностей і зустріти туриста перед паспортним контролем.В Гонконґ росіяни вправі в'їжджати без візи на термін до 14 днів.
Корисна порада
При оформленні туру через російську турфірму на групу може бути видана групова віза. В цьому випадку група повинна провести в країні рівно ту кількість днів, на яку оформлений тур, в тому ж складі і через той же прикордонний перехід, що і в'їхала в Кітай.Жітелі суміжних з Китаєм регіонів Далекого Сходу мають право на короткостроковий безвізовий в'їзд в країну , але на кордоні зазвичай потрібно підтвердження проживання в цьому регіоні (внутрішній паспорт з місцевою пропискою).