Як побудувати машину.

Побудувати машину з паперу нескладно. Для цього потрібно лише знайти креслення автомобіля, вирізати деталі і з'єднати їх за допомогою клею в певній послідовності. У роботі використовуйте щільний папір або картон. Місця згинів проклеюють додатково папером, а товстий картон ріжте ножем.
Вам знадобиться
  • Ножиці, клей для паперу, картон, креслення деталей машини, лінійка, прасувальну паличку, ніж.
Інструкція
1
Знайдіть за допомогою пошуку сайт, де представлені моделі автомобілів і їх креслення. Виберіть вподобаний варіант. Збережіть на своєму комп'ютері малюнок і креслення, роздрукуйте.
2
Виріжте акуратно всі деталі і розгортки. Проріжте в них необхідні отвори. Зігніть по лініях згину.
3
Склейте всі деталі в певній послідовності: спочатку основні деталі, наприклад, раму і міст, поворотний пристрій, кабіну, колеса і осі, а потім допоміжні.
4
Раскрасьте машину в кращий колір. Ретельно просушіть готову модель.
Зверніть увагу
Підкладіть по картон або папір при їх різанні спеціальну дошку. Це вбереже поверхню столу від ушкодження ножом.Прі роботі ножем ведіть інструмент в одну сторону, інакше картон або папір помнеться або порветься.
Корисна порада
Використовуйте в роботі креслярську і кольорову глянсову папір, білий і кольоровий картон. Ці матеріали добре ріжуться, склеюються, розфарбовуються, при цьому володіють щільністю, що дозволяє тримати потрібну форму.Для розгладження складок на згинах паперу або картону застосовуйте прасувальну паличку, виточену з міцної дощечкі.Проклеівайте згини паперу або картону смужками іншого паперу. Це охоронить згини від розриву.