Як вибирати духи.

Вибір духів дуже відповідальний. Адже саме аромат найбільше характеризує нас, доповнює наш повсякденний та святковий образ в очах оточуючих.
Інструкція
1
Визначтеся з бажаним характером духів. Багато чого про нього може розповісти опис та ім'я дизайнера. Існує кілька основних типів ароматів: - амброві (ориент). Ці пристрасні «східні» аромати, як правило, важкі, нудотні, досить нав'язливі. В них відчуваються нотки прянощів, ванілі, лабданума; - Шипри. Ці аромати можна назвати класичними. Стримані, елегантні, аристократичні і витончені шипри несуть в собі нотки моху, бергамоту, ладанної камеді і пачулі; - квіткові. Домінуючою темою в таких духах є аромат квітки; - фужери (папороті). Ці духи (найчастіше чоловічі) відрізняються свіжим, горковатим ароматом з нотками моху, деревини, лаванди, бергамоту і кумарину; - деревні. Це аромати терпкі, підбадьорливі, свіжі; - цитрусові.
2
Вибравши вподобані духи , візьміть тестер і збризніть з нього праве зап'ястя. Спочатку ви відчуєте верхню ноту (близько хвилини) аромату, потім парфум почне поступово розкриватися, демонструючи середні і нижні ноти.
3
Перед покупкою обов'язково огляньте упаковку парфумів. Вона має бути цілісною, інформація на упаковці зобов'язана відповідати вмісту.
Зверніть увагу
Будьте уважні у виборі інших парфумерних продуктів - мила, кремів, дезодорантів та іншого. Краще всього, якщо ці предмети косметики матимуть нейтральний запах або не мати його зовсім, оскільки змішування їх ароматів з ароматом парфумів стати катастрофою. Не використовуйте духи для обприскування одягу та аксесуарів. Духи наносять тільки на оголену шкіру.
Корисна порада
Вибір духів - справа відповідальна. А тому, не намагайтеся протягом одного візиту в магазин перепробувати «на нюх» весь асортимент. Обмежтеся кількома флакончиками, і, якщо нічого з них не підійшло, - відкладіть покупку.