Як привітати співробітників.

У міру наближення новорічних свят ми починаємо замислюватися про те, як оригінально і цікаво привітати з Новим роком своїх співробітників. Багато компаній проводять корпоративні вечірки, присвячені наступаючих свят. При цьому неважливо, проходить свято в офісі або в залі ресторану - в будь-якому випадку потрібно так привітати співробітників, щоб подарувати їм максимум позитивних емоцій і яскравих вражень.
  1. Зазвичай корпоративні торжества діляться на дві частини: офіційну і неофіційну. Офіційна частина свята передбачає привітання керівника, а неофіційна - фуршет та святкову програму. Неофіційна частина торжества зазвичай не обходиться без запрошення Діда Мороза і Снігуроньки, які вручать всім співробітникам новорічні сувеніри і зможуть створити веселе, святковий настрій.
  2. Щоб свято пройшло незабутньо, слід заздалегідь подбати про підготовку різних конкурсів та ігор. Можна поєднати привітання співробітників з отриманням подарунків за підсумками того чи іншого конкурсу. Ретельно продуманий сценарій новорічного торжества стає запорукою захоплюючій корпоративної вечірки. Можна залучити до роботи над сценарієм всіх співробітників - тоді багато хто з них зможуть здивувати своїми прихованими талантами.
  3. Щоб привітати співробітників, зовсім не обов'язково звертатися до теми новорічних персонажів. Можна запросити на свято Астролога (ним може стати один з ваших колег), який прочитає новорічні передбачення для кожного з учасників торжества. Сувої з передбаченнями можна виготовити для кожного співробітника окремо і вручити на згадку про свято.
  4. Не забудьте запросити на вечірку фотографа - багатьом учасникам торжества захочеться зберегти на пам'ять святкові фотографії. Якщо немає можливості організувати вечірку для всіх співробітників - не забудьте привітати кожного з них особисто або хоча б по телефону. Пам'ятайте, що навіть невелике прояв уваги до колег є свідченням вашого доброго до них ставлення.
Щоб співробітники дитячих садів не залишилися без уваги в свій святковий день, придумано безліч віршів, пісень та розіграшів. Є й інші способи привітати тих, хто працює з дошкільнятами.
В день дошкільника кожен згадує своїх перших вчителів і наставників - вихователів та нянечок дитячого саду. Люди, що працюють з дітлахами молодшого віку, особливі: добродушні й енергійні. Для реалізації професійних навичок їм потрібні творчі здібності, душевна чуйність і любов до дітей. Вітати співробітників дошкільних установ теж потрібно по-особливому: тепло і нетривіально.

Як оформити приміщення до свята?

• повітряні кулі, прапорці та квіткові гірлянди будуть більш, ніж доречні; • плакати з привітаннями від адміністрації та батьків повинні прикрашати кожну групу; • на дверних стеклах можна виконати вітражні розпису з мультяшними персонажами; • на столі вихователя повинен красуватися букет живих квітів, подарованих на честь дня дошкільника;

Вірші, пісні, листівки та інші атрибути свята

Якщо є здатність до малювання, можна самостійно зробити невелику листівку і вписати в неї вітального побажання. Його бажано скласти самому, взявши за основу будь-який з величезної кількості віршів і пісень, в яких згадується дитячий сад. В тексті можна змінити ім'я-по батькові вихователя або нянечки і заримувати інші рядки. Таке привітання буде набагато більш серцевим і незабутнім. Конкурс, в якому співробітники дитячого саду зможуть проявити свої творчі здібності та іскрометний характер, зробить торжество більш цікавим і веселим. Якщо серед знайомих або друзів є вихователі, нянечки, завідувачі або методисти, то в день дошкільника їх потрібно обов'язково привітати. Це можна зробити за допомогою невеликого розіграшу по телефону (про позапланову перевірку з боку відділу народної освіти, санепідемстанції та ін.) Головне, щоб ці люди зрозуміли, що про це професійному святі пам'ятають і цінують їх нелегку працю. Для того щоб привернути увагу громадськості до дитячих садків та їхніх проблем, держава позначило день професійного свята працівників дошкільних установ - 27 вересня. Не слід забувати про цю дату, і якщо немає можливості привітати свого вихователя особисто, можна згадати про нього і подумки побажати здоров'я, удачі і довголіття. Якщо в сім'ї є діти, які відвідують дитячий садок, то привітання має бути виражено в конкретних діях: квіти, листівка, коробка цукерок, словесні побажання добра і щастя. Все це викличе відповідну подяку, яка позначиться на настрої співробітника дитячого саду і його бажанні прикладати максимум зусиль у вихованні підростаючих дітлахів.