Як оформити коридор.

Коридор є в будь-якій квартирі. Зазвичай його декору приділяється не надто багато уваги. А дарма. Коридор - повноправне приміщення, і в його оформленні слід керуватися деякими правилами.
Вам знадобиться
  • - оздоблювальні матеріали.
Інструкція
1
Перше правило. Гармонія і естетика Коридор не повинен «вибиватися» із загального стилю житла. Він, так чи інакше, має гармоніювати з усім простором квартіри.Кроме того, не забувайте, що коридор - це те, що першим ваші гості, входячи в ваш дім. А, як відомо, перше враження часто є незгладимим.
2
Правило друге. Функціональність Коридор - це приміщення, яке цілком може нести функціональне навантаження. Ідеальним є використання коридору в якості місця для зберігання: одягу, взуття, книг та інших речей. Реалізувати цю функцію легко за допомогою шаф-купе, різних стелажів, комодів.
3
Правило третє. Практичність Коридор - це приміщення підвищеної небезпеки. Весь бруд, принесена з вулиці на взутті та одязі, спочатку потрапляє сюди. Коридор ж є найбільш прохідним місцем у будь-якій квартирі. Все це означає, що слід з особливою ретельністю підійти до вибору підлогового покритія.Напольное покриття в цьому приміщення повинно мати підвищену зносостійкість і не псуватися від частих вологих прибирань. Оптимальні варіанти - плитка, лінолеум.
4
Правило четверте. Моделювання пространстваС допомогою різних оздоблювальних матеріалів і грамотного освітлення легко змінити коридор. М'яке розсіяне світло, світла обробка, дзеркала розширять приміщення, додадуть йому об'єму і повітря. Темні оздоблювальні матеріали, важкі меблі зроблять коридор камерним, лаконічним.
Зверніть увагу
Невдалу форму передпокою можна відкоригувати за допомогою вбудованих шаф-купе.
Корисна порада
Не варто використовувати в обробці коридору занадто багато оздоблювальних матеріалів, аксесуарів і занадто яскраве світло. Не перевантажуйте інтер'єр передпокою деталями.