Як додати до презентації.

Створення презентацій - відмінний спосіб зробити свою доповідь, виступ на форумі або семінарі яскравіше і доступніше. Однак текстову інформацію прийнято розбавляти різноманітними картинками, діаграмами і навіть додавати звук або відеофайли. І тут теж є свої нюанси. Важливо не тільки правильно підібрати додаткові файли, але і правильно додати їх в презентацію . Як же це зробити?
Інструкція
1
Картінкі.Добавіть потрібне вам зображення в презентацію дуже просто: «Вставка - рисунок - картинки». Потім справа з'явиться діалогове вікно, де можна вибрати картинку з вже наявних в системі по певним параметрам. Якщо натиснути «з файлу» - можна вибрати зображення з вашого комп'ютера. Точно також додаються зображення зі сканера або камери. А можна просто відкрити картинку в будь-якій програмі перегляду зображень, натиснути «копіювати», потім натиснути правою кнопкою миші на вільному місці сторінки презентації та натиснути «вставити».
2
Звук.Здесь потрібно, насамперед, запам'ятати одне правило: якщо ви створюєте презентацію зі звуком на домашньому комп'ютері, а відтворювати все це будете на чужому, створіть єдину папку, де буде знаходитися файл презентації та файл звуку. Якщо цієї композицій не буде на флешці або на тому комп'ютері, з якого піде відтворення презентації, звуку не буде. Принцип додавання звуку в презентацію той же: «вставка - фільми і звук - звук з колекції» або «звук з файлу» (з вашого комп'ютера). З'явиться значок рупора, його краще перемістити в кут. Далі в настройках самі встановлюєте, як він буде відтворюватися. Краще - автоматично з початку презентації. І якщо у вас в презентації 20 сторінок, закінчення звуку поставте після 25-го слайда, щоб відразу після закінчення презентації звук не порвався, і ви могли б закрити її під звучання мелодії.
3
Відео.Добавлять відеофайли теж вельми просто: «вставка - фільми і звук - фільм з колекції (з файлу)». Не забувайте - відеофайли утяжеляют презентацію і зловживати ними не варто. І не забудьте чітко проставити, по клацанню він буде відтворюватися або відразу ж, як тільки відбудеться перехід на файл, вказати час програвання. Інакше вийде так, що ви вже розповідаєте інформацію іншого слайда, а звук від відео ще тягнеться.
4
Діаграмми.І знову вам допоможе вкладка «вставка»: «вставка - діаграма». Будьте уважні: якщо ви не вмієте працювати з діаграмами або не дуже в них розбираєтеся, можуть виникнути складності у створенні діаграми. Краще заздалегідь зробити діаграму в іншій програмі, а потім вставити її в слайд як картінку.Аналогічно створюються і додаються в презентацію таблиці.
Корисна порада
Додаючи в презентацію зображення, аудіофайли або звук, головне - не переборщити. Уникайте надмірної кількості картинок, частої зміни звуку або важких відеофайлів. Тоді презентація прикрасить ваш виступ, а не знищить його.
Презентація PowerPoint дозволяє створювати аматорські фільми. Слайди, які показують на конференціях та презентаціях, оформляються в цьому додатку. Опції програми інтуїтивно зрозумілі.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма PowerPoint.
Інструкція
1
Отже, виберіть потрібний файл, вставте його в презентацію . Відкрийте програму, натисніть «Пуск», далі Mickrosoft Office, далі Mickrosoft Office PowerPoint.
2
В групі «Мультимедіа» знайдіть вкладку «Вставка». Виберіть напис «Відео» і рядок «Відео з файлу». Перед вами з'явиться вікно «Вставка відеозапису», виберіть з колекції потрібний файл, використовуючи кнопку «Обзор».
3
Врахуйте, програма не може працювати з 64-розрядними програвачами Quick Time, Flash. Вбудоване в програму відео дає можливість відправити презентацію по електронній пошті, записати на оптичний носій і не турбуватися про втрати інформації.
4
Майте на увазі, відео можна впровадити в Mickrosoft PowerPoint 2010. Файли відео повинні знаходитися в колекції картинок. В програмі є готові макети, упровадите відео у відповідному полі, на цю можливість вказує спеціальний значок у вигляді камери.
5
Якщо презентація буде відтворюватися на тому ж комп'ютері, що і створюється, упровадите відео, використовуючи посилання. Виберіть вкладку «Слайди», знайдіть групу «Мультимедіа» і вкладку «Вставка». Клацніть по рядку «Відео», знайдіть вкладку «Відео з файлу», вставте посилання на потрібне відео. Натискаючи параметр «Вставити», виберіть рядок «Зв'язок з файлом». Зберіть файли відео і саму презентацію в одну папку. Збережіть все разом на одному носії.
6
Вставте посилання на відео файл з веб сайту, наприклад YouTube. Виберіть вкладку «Слайди» і потрібний макет. Відкрийте браузер, виберіть файл з відео на сайті, скопіюйте посилання. На YouTube ця строчка називається «Код впровадження», знайдіть її з правого боку веб сторінки. В програмі PowerPoint виберіть параметр «Вставка» в групі «Мультимедіа», натисніть на «Відео» і команду «Вставка файлу з веб сайту». Підтвердіть дії кнопкою «Вставити».
Зверніть увагу
В програмі обмежена можливість функцій монтажу відео з ефектами мерехтіння, розмитих країв, об'ємного повороту картинки.
Корисна порада
Крім файлів відео ви можете використовувати анімовані Gif-файли, які знаходяться в колекції картинок.