Як привітати батьків. привітати батьків з іменинником.

Необхідність привітати батьків якимось торжеством - днем одруження, Новим роком, Різдвом чи днем народження - часто ставить нас у глухий кут. Хочеться привітати батьків зі святом так, щоб наше привітання запам'яталося їм і викликало якнайбільше позитивних емоцій, але в той же час доводиться ламати голову над тим, як зробити привітання оригінальним. Не хочеться обмежуватися звичними побажаннями щастя і здоров'я, та й подарунок хочеться вибрати незвичайний, символічний.
  1. Пам'ятайте, що батьки потребують нашої уваги. Не забувайте вітати їх з ювілеєм весілля - навіть якщо батьки не схильні відзначати це торжество шумно й урочисто. По-перше, виберіть відповідний подарунок - адже ви знаєте, в чому ваші батьки потребують найбільше. Щоб подарувати їм приємні емоції і кілька днів або годин відпочинку, можна придбати квитки в театр, в кіно або путівки в санаторій. Подарунок на ювілей весілля повинен бути об'єднуючим - це означає, що не слід купувати два окремих подарунка для батька і матері, краще купити якусь річ, яка сподобається їм обом. І не забувайте про букет - сьогодні існують салони флористики, співробітники яких із задоволенням складуть з квітів сюжетну композицію будь-якої складності.
  2. Якщо ви хочете привітати батьків з новорічними святами, виберіть який-небудь тематичний подарунок: наприклад, набір новорічних прикрас для ялинки , гарний святковий сервіз і т.д. Можна запросити батьків в кафе або ресторан, щоб захистити їх від приготування святкових страв та інших клопотів.
  3. Вітаючи батьків з днем народження, намагайтеся не акцентувати увагу на віці. Іноді навіть найоригінальніше і красиве поздоровлення може бути зіпсовано згадуванням швидкоплинності часу і людського життя. Краще придумати привітання, яке доставило б імениннику тільки позитивні емоції. Можна привітати тата чи маму з днем народження оригінальним тостом або віршем. Ще краще - супроводити вручення подарунка поздоровленням, яке емоційно асоціювалося б саме з тим подарунком, який ви вирішили піднести імениннику.
  4. Якщо ваші батьки живуть далеко від вас - наприклад, в іншому місті чи навіть іншій країні - не забудьте привітати їх з святом по телефону. Не завжди у нас є можливість кинути всі справи і приїхати до батьків для того щоб привітати їх особисто, але це не привід відмовляти їм в увазі в святковий день.