Як вигравати в суді.

Так як судове розгляд являє собою досить трудомісткий процес, щоб виграти його, потрібно не тільки завзятість і терпіння. Результат будь-якого судового справи багато в чому залежить від повноти і переконливості доказової бази, грамотності складання представлених на процесі документів.
Вам знадобиться
  • Кваліфікований юрист, доказові документи, позовну заяву.
Інструкція
1
Укладіть договір з адвокатом, висока репутація якого є не лише його власною рекламою, а й підтверджена численними виграними справами. Самостійне ведення справи вимагає знання юридичних тонкощів, вміння оперувати фактами і доказами. На нього слід вирішуватися лише за відсутності коштів чи при повній впевненості в результаті справи, підкріпленої неспростовними доказами.
2
Складіть позовну заяву в суд. Подайте його в суд за місцем проживання передбачуваного відповідача. До заяви додайте всі документи, які так чи інакше можуть вплинути на хід процесу.
3
На судовим засіданні тримайтеся вільно, але не нахабно. Спокійно, без підвищення голосу відстоюйте свою позицію, яка викладена в позовній заяві. Питання та контрдокази відповідачу складайте заздалегідь, записуйте на папері. У своїй промові уникайте емоційності. Будьте ввічливі і коректні у висловлюваннях.
4
Подавайте докази і приводите аргументи поступово по мірі обговорення тієї чи іншої сторони справи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Lum16p4_tC0
Зверніть увагу
Намагайтеся викласти в позовній заяві суть справи в короткій, чіткої формі, висловлюючись гранично ясно і переконливо. У тексті не повинно бути голослівних звинувачень або помилкової інформації. Інакше ваша заява замість сприятливого враження справить зворотну силу. Намагайтеся всі свої слова підкріпити посиланнями на законодавство. Особливо точно вказуйте ваші вимоги до ответчіку.Прі відвідуванні суду надягайте скромний одяг, а в момент судового засідання не кричіть з місця, не сперечайтеся, не грубо нікому з присутніх в залі. Це створить сприятливе розташування судді до вас.
Корисна порада
При подачі заяви в суд запишіть всю контактну інформацію, що стосується судді і його секретаря. Ці дані вам будуть потрібні в тих ситуаціях, коли потрібно буде прояснити якісь організаційні питання. Прийдіть до суду трохи раніше. Це допоможе налаштуватися на потрібний лад, привести в порядок думки, переглянути потрібні документи. В момент судового процесу найбільш важливі думки або інформацію записуйте в блокнот. Завдяки цьому ви не упустите жодної важливої деталі, зможете чітко побудувати свою промову.