Як змінити значок. Як змінити зображення значків.

Зображення на кнопках дуже наочно показують, що за типи файлів за ними ховаються, які дії можна виконати, натиснувши на них, та й просто підвищують нам настрій. Проте буває так, що, встановивши нову програму, ми не дізнаємося звичних файлів, т.к. іконки змінили свій вигляд.
Інструкція
1
Найнадійніший спосіб змусити файли певного типу відображатися так, як подобається вам - змінити властивості папки. Для цього в панелі управління знайдіть пункт «Властивості папки» .Під вкладці «Типи файлів», у верхній частині вікна, ви знайдете повний перелік типів файлів, які є на комп'ютері. Уважно перегляньте його і виберіть ті, які хочете змінити (або створити, якщо іконки у них немає). Після натискання на клавішу «Змінити» або «Створити» відкриється меню. У ньому вам буде запропоновано вибрати програму, яку ви хочете використовувати для всіх файлів даного типу. Так, наприклад, на комп'ютері встановлено декілька аудіоплеєрів. Вибравши один з них, як плеєр за замовчуванням, всі аудіофайли будуть відкриватися саме за допомогою цієї програми, і відображатися її значком.Для того щоб використовувати для програвання деяких файлів інший плеєр, виберіть його при відкритті в контекстному меню.
2
Якщо ж ви хочете кардинально поміняти оформлення, змінити зображення значка, використовуйте клавішу «Додатково» (вона розташовується в тому ж вікні, де й «Змінити»). Перед вами відкриється вікно, в якому представлені всі значки, наявні в программе.Нічего не подобається? Натисніть кнопку «Огляд». Тепер виберіть папку зі значками. Її потрібно створити завчасно. Значки можна скачати з Інтернету. За цією адресою є іконки на будь вкус.Отметів файл з потрібним значком, завантажуємо його. Тепер всі файли редагованого типу будуть видні в новому зображенні.
3
Також легко і просто можна міняти (копіювати, видаляти, редагувати) зображення на значках в панелі інструментів будь-якої програми Microsoft Office.Для того щоб ці дії були доступні, потрібно зайти в меню «Вид» - «Панелі» - "Налаштування". Тепер, натиснувши на значок правою кнопкою миші, можна вибрати в контекстному меню будь-яка дія: • замінити його на інший з числа вже наявних в програмі; • копіювати (для вставки в інший значок ); • видалити; • задати йому стиль; • змінити (якщо маєте тягу до малювання). Вибравши пункт «Змінити», ви отримаєте доступ до значка в режимі редагування. Тут, змінюючи колір і форму зображення, намалюйте його на свій розсуд. Якщо результат вас не порадував можна повернути все назад, вибравши пункт «Відновити значок на кнопці».
Якщо до вас у руки потрапила колекція значків, значить ви маєте потенційну можливість заробити. Головне - не просто збути колекційні предмети з рук, довірившись першого ліпшого перекупникові, а спробувати розібратися в їх цінності і можливої вартості самому. Хто знає, може бути ви опинилися володарем раритету, за яким полюють колекціонери?
Інструкція
1
Дізнайтеся, де у вашому місті знаходиться місце зустрічей колекціонерів, де розташовується їх клуб або спеціалізований ринок. Рушайте туди спочатку як би як початківця колекціонера, прицінюються, намагайтеся отримати від завсідників якомога більше інформації. Попит на значки може бути не настільки високий, як на відзнаки та нагороди, але декількох любителів цього напрямку в колекціонуванні ви відшукайте завжди.
2
Купіть, або пошукайте в бібліотеці, спеціалізований каталог значків СРСР і Росії і спробуйте знайти в ньому дані про значки, якими ви володієте. Це видання допоможе скласти уявлення про цінність кожного значка і його можливої вартості, хоча ціни, вказані в каталозі, не потрібно сприймати буквально. Якщо виявиться, що у вас є особливо рідкісні екземпляри, відкладіть їх окремо - раритетам краще приділити особливу увагу і не продавати їх разом з пересічним колекційним матеріалом.
3
Відвідайте сайти, присвячені фалеристики, тобто колекціонуванню будь-яких нагрудних знаків, оцініть рівень попиту і пропозиції (на таких сайтах часто бувають тематичні дошки оголошень). Якщо більш-менш повне уявлення про цінність своїх значків ви склали, дайте оголошення самі, залишивши свої координати. Продаж предметів колекціонування через Інтернет передбачає додаткові ризики, але, в той же час, в своєму власному населеному пункті попит на них знайти значно складніше.
4
Увійдіть в якості продавця на одному або декількох електронних аукціонах. Складіть, спираючись на дані каталогу, опис значків і виставте лоти на продаж. На все це, звичайно, піде якийсь час, але зате ймовірність вигідної угоди для учасника інтернет-торгів зростає в кілька разів - якщо ваш колекційний матеріал дійсно представляє якусь цінність, то вже скоро ви отримаєте масу пропозицій.