Як під'єднати навушники. подовжувач навушників штекер.

За допомогою навушників можна слухати музику або дивитися фільми, не доставляючи оточуючим незручностей. Але що робити, якщо навушники є, а як їх під'єднати до комп'ютера, музичного центру, телевізора або ноутбука невідомо?
Інструкція
1
Навряд чи ви сьогодні знайдете такий пристрій, на якому можна слухати музику, дивитися відео або робити і те і інше, і при цьому в ньому не буде роз'єму для підключення навушників. На ноутбуках, сучасних стаціонарних комп'ютерах, музичних центрах, мультимедійних системах та інших пристроях, роз'єм для навушників, як правило, розташований на лицьовій стороні і забезпечений значком навушників, щоб користувач знав, куди саме слід під'єднувати штекер навушників.
2
Якщо на лицьовій стороні вашого комп'ютера ви не виявили роз'єму з позначенням навушників, значить, він знаходиться на тильній стороні системного блоку. Варто пошукати невеликий роз'єм, зазвичай забарвлений в зелений колір. Поруч неодмінно буде ще один роз'єм рожевого кольору для підключення мікрофона.
3
Може виявитися, що провід ваших навушників виявиться занадто коротким, якщо їх потрібно підключити до системного блоку, що встановлений під столом. В цьому випадку доведеться відвідати комп'ютерний магазин і купити подовжувач для навушників. А якщо вам потрібно підключити відразу двоє навушників, то не забудьте придбати ще й відповідний перехідник. Він являє собою невеликий штекер з двома роз'ємами для підключення навушників.
4
Суть під'єднання навушників проста і зводиться до підключення штекера, яким кінчається дріт від навушників, до гнізда пристрою (комп'ютер, плеєр, аудіосистема, телевізор тощо). При цьому звук відразу ж стане надходити в навушники .