Як позбутися від вусиків дівчині.

Вуса йдуть далеко не кожному чоловікові, а для дівчини їх наявність і зовсім може перерости в трагедію. Причин у цього явища може бути кілька - ендокринні і гормональні порушення, спадкова схильність. Але звідки б не з'явилися вусики на жіночому обличчі, вихід для їх власниці може бути тільки один - видалення небажаної рослинності.
Інструкція
1
Чоловікам у цьому питанні легше. Щоденного гоління для боротьби з вусами їм більш ніж достатньо, а якщо пропустити день-другий, то легка щетина тільки прикрасить чоловіче обличчя. Чоловіче, але не жіноча.
2
Невеликі вусики, навіть не вусики, а трохи пишний пушок над губою краще не чіпати. Якщо вам заважає темний колір волосся на губі, обесцветьте їх за допомогою перекису водню. В результаті знебарвлення пушок не тільки посвітлішає, а й стане значно тонше. Іноді цієї процедури буває цілком достатньо, щоб перестати страждати через вусиків , які такими по суті і не є.
3
В старовину дівчата воліли вискубувати волосся над губою за допомогою пінцета, це дуже дієвий спосіб, але і дуже болючий теж. Трохи послабити хворобливі відчуття можна розпарити шкіру над губою і змастивши її жирним кремом. Видаливши волосся, обов'язково протріть травмовану ділянку знезаражуючим лосьйоном і нанесіть на нього заспокійливий крем.
4
Сучасні методи епіляції дозволяють видалити волосся швидше, ніж пінцетом, але менш хворобливими від цього вони не стали. Чи використовуєте ви для цих цілей віск, нитки, цукрову масу або спеціальний електроприлад, доведеться проявити незвичайне терпіння і витримку.
5
Менш болючою може здатися фотоепіляція. Лазер при цьому не тільки видаляє волосся, але пошкоджує волосяні цибулини. Після кожної процедури волосся буде відростати все менше і менше, а на шостий чи сьомий раз і зовсім зійдуть нанівець.
6
Якщо ж ви зовсім не терпите болі і не бажаєте її випробовувати, скористайтеся кремом для депіляції. Просто намажте область над губою кремом, почекайте вказаний в інструкції час і соскребите крем разом з вусиками спеціально прикладеним шпателем. Процедура ця абсолютно безболісна, але через короткий час вусики з'являться знову, тому доведеться повторювати її регулярно.
Корисна порада
Якщо ви хочете повністю позбутися від вусиків, скористайтеся електролізом. Він позбавить вас від небажаної рослинності назавжди.