Як ловити взимку карася.

Запеклому рибалці зима не перешкода, а деякі рибалки тільки зимову риболовлю і вважають справжньою. Ловиться в цей час сама різна риба і одна з них - карась.
Вам знадобиться
  • - зимова вудка
  • - панірувальні сухарі
  • - наживка
Інструкція
1
Шукати карася взимку стоїть в глибоководних місцях великих озер з піщаним або глинистим дном. В основному ця риба віддає перевагу перечікувати несприятливі для неї періоди, закопуючись на час пересихання водойми в пісок або лягаючи на зиму на дно. Але карась непогано ловиться по першому льоду, і за останнім теж, якщо танення відбувається не дуже бурхливо. Швидке танення льоду викликає помутніння води, риба перестає реагувати на приманку.
2
Наявність вітру і його сила не мають жодного впливу на клювання карася , а ось в хмарну погоду він клює набагато краще, ніж в сонячну. Ця риба воліє нерухомі приманки, що знаходяться безпосередньо у самого дна або лежать на ньому. В якості приманки може підійти будь-що - хробаки, мотиль, різнокольорові кульки гуми, обмотані нитками гачки і навіть великий бісер.
3
Щоб привернути увагу карася до приманки, слід періодично пошевелівать нею, піднімаючи і опускаючи її плавними рухами на висоту не більше півметра.
4
Карасі непогано Прикормлюємо, але робити це варто тільки вночі. Денні підгодівлі лякають рибу, і вона спливає подалі від лунки. В якості прикорму можна використовувати мотиля або звичайні панірувальні сухарі. Просто висипте трохи корму в стоячу воду і почекайте.
5
Оскільки гачок з наживкою лежить або майже лежить на дні, клювання ви можете і не помітити, якщо не будете гранично уважні. Просте переміщення поплавка від одного краю лунки до іншого вже може означати, що риба клюнула.
6
Чи не підсікайте різко. Карась нескладна для вивудження риба. Просто піднімайте волосінь і витягуйте його з води.
7
наловлених карасів складайте в спеціальний садок, стоїть на льоду. Чим бистреезамерзнет риба, тим довше вона залишиться свіжою. Після відтавання будинки риба може навіть ожити, тому не варто лякатися раптово застрибали карасиків. Чим свіже риба, тим вона смачніша.
Корисна порада
Карасів варто шукати в водоймах, в яких водиться уклейка і плотва. Їх наявність означає хорошу кормову базу і для карася.