Як розрахувати проект.

Купити будь-яку меблі - не проблема. Можна купити готові меблі, можна зробити меблі на замовлення, можна замовити креслення і змайструвати що-небудь самостійно. Але той, у кого руки сверблять, готовий зробити всю роботу від і до. А починається будівництво з проектування меблів. Ми розглянемо весь процес на прикладі проекту тумбочки. Якщо ви впораєтеся з тумбочкою, то і будь-яка інша меблі буде вам по плечу.
Вам знадобиться
  • Лист паперу, олівець, лінійка, калькулятор.
Інструкція
1
Зробіть схематичний малюнок тумбочки і задайте зовнішні параметри ширини, довжини і висоти меблів. Простіше кажучи, зобразите ті меблі, яку ви хочете отримати в результаті робіт.
2
Далі зробіть детальний розрахунок розмірів. Для цього потрібно знати товщину будівельного матеріалу, товщину стільниці, відстань, який буде потрібно для кріпильної системи висувного ящика. Зробіть детальний креслення проекту. Передня стінка і верх тумбочки повинні бути відсутніми для промальовування полиць і ящиків. Також прорисуйте товщину панелей і місце їх кріплення.
3
Розрахуйте деталі майбутньої тумбочки: 1. Висота бічних панелей дорівнює загальній висоті тумбочки за вирахуванням товщини столешніци.2. Висота цоколя дорівнює відстані до дна тумбочки. Ширина цоколя дорівнює ширині цоколя за вирахуванням товщини двох стоек.3. Ширина дна і полиць дорівнює ширині цоколя, а глибина відповідає довжині тумбочкі.4. Довжина планок для кріплення стільниці дорівнює глибині тумбочки, ширина планок - проізвольна.5. Ширина дверцята дорівнює ширині тумбочки за вирахуванням по 2 мм по краях. Висота дверцята складається з відстані від полиці до дна, хлестом на ящик (половина товщини будівельних панелей) і хлестом на дно (товщина панелі мінус 2 мм) .6. Висота задньої стінки дорівнює висоті бічної панелі за вирахуванням висоти цоколя і мінус 2 мм з кожного боку. Ширина задньої стінки - це ширина всієї тумбочки за вирахуванням по 2 мм з кожного сторони.7. Ширина і довжина стільниці дорівнюють ширині і глибині тумбочки.
4
Розрахуйте розміри висувного ящика. Усі розрахунки здійснюються так само, як і розрахунки корпусу, з тією лише різницею, що за загальні розміри будуть прийматися не зовнішні, а внутрішні параметри.
5
Зберіть всі дані про розміри деталей і їх кількості, і зробіть замовлення на будівельні матеріали.
Зверніть увагу
Якщо ви не впевнені в правильності своїх розрахунків, то можете скористатися онлайн калькулятором. Інакше в результаті вас можуть очікувати даремно витрачений час і зіпсовані будівельні матеріали.
Корисна порада
Якщо ви будуєте меблі з матеріалу, який має деревний малюнок, то має значення послідовність зазначених параметрів. Перший розмір завжди відкладається вздовж текстури, а другий поперек. Якщо текстура відсутній, то послідовність параметрів не грає ніякої ролі.