Як вставляти моделі.

Якщо ви не можете підібрати в грі оптимальну модель автомобіля, скористайтеся картинками з Інтернету. Вставити вподобану модель вам допоможе спеціальний редактор, вбудований в саму програму або програмні продукти, що дозволяють виробляти мануальні установки модифікацій. Для цього слід запустити програму і вказати в ній файл з цікавить вас картинкою. Після вдалого виконання операції залишається лише налаштувати параметри автомобіля.
Вам знадобиться
  • Вбудований в гру редактор або сторонні програми IMG Tool, Wheel Mod v.3.0, Mod Installer.
Інструкція
1
Скачайте сподобалися вам моделі автомобілів.
2
Скопіюйте ігрові каталоги DATA і MODELS в окрему розташовану папку на своєму комп'ютері. Тепер при будь-яких проблемах із завантаженням гри або збоях роботи ігрової програми ви зможете відновити всі початкові налаштування, використовуючи збережені файли, або перезапустити гру без втрат даних.
3
Скачайте програму для додавання доповнень і корекцій прямо в гру під назвою Mod Installer. Запустіть її і вкажіть в ній архів викачаних автомобільних моделей. Встановіть потім в гру потрібну модель, а потім налаштуйте її характеристики за допомогою супровідного файлу.
Зверніть увагу
Автоматичний метод установки налаштувань не дозволяє контролювати хід корекцій моделей автопарку.
Корисна порада
Програма IMG Tool дозволяє виробляти ручні установки модифікацій в гру. Вона є непоганою альтернативою Mod Installer.Программа Wheel Mod v.3.0 допомагає встановлювати на колесах інноваційні диски.