Як намалювати клас.

Намалювати шкільний клас непросто, адже треба зобразити рухомі та нерухомі об'єкти. Тому спочатку складіть загальну композицію, а потім позначте в ній інтер'єрні деталі й силуети діточок. Тільки після такої підготовчої роботи можна приступати до промальовуванні окремих фрагментів та осіб, до додання їм об'ємності за допомогою світлотіні.
Вам знадобиться
  • Олівці, фарби, ватман або альбом.
Інструкція
1
Визначте точку, з якої ви будете малювати. Намагайтеся вибрати таке місце, де огляд приміщення та дітей, які перебувають в ньому, є найкращим. Доцільно стати обличчям до клас у.
2
Накидайте спочатку загальну композиційну перспективу приміщення. А потім позначте в ній парти і силуети дітей.
3
Деталізуйте зображення - промальовувати предмети інтер'єру, фігурки і обличчя дітей.
4
Використовуйте світлотінь для додання малюнку об'ємності і реальності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=J3x0T1K6KEU
Зверніть увагу
Уникайте безликості дітей. Малюйте їх в русі. Піднята вгору рука, нахилений корпус, повернена голова та інше внесе деяку динаміку в рісунок.В тих випадках, коли навички малювання ще напрацьовані, має сенс зображувати лише шкільне приміщення. При цьому намагайтеся точно передати стилістику оформлення кабінету, інакше буде складно зрозуміти, що взагалі зображено.
Корисна порада
Виконуйте намітку перспективи класу і промальовування силуетів дітей за допомогою олівця. Це допоможе виробляти корекції на малюнку, без стомлюючого перерісовиванія.В деяких випадках можна обійтися без ретельної промальовування особи або одягу дітей. Деяка абстрактна манера зображення дозволяє влити життя в контури обличчя і силуети, позначені на малюнку.