Як вибрати спорт.

Заняття спортом - це не тільки відмінне хобі, а й сильнодіючі ліки від сотень хвороб починаючи від депресії і закінчуючи остеохондрозом. Найголовніше - займатися спортом з задоволенням, а не з-під палки. А щоб заняття були в радість - дуже важливо підібрати підходящий вид спорту.
Вам знадобиться
  • - абонемент у фітнес-центр.
Інструкція
1
Вибирайте за віком та станом здоровьяМолодим і здоровим людям підійде будь-який вид спорту. Тим, хто постарше і слабо підготовлений фізично - слід задуматися про ходьбі, пробіжках, танцях або плаванні в басейні. Люди практично будь-якого віку можуть займатися цигун або йогой.Еслі у вас є захворювання серцево-судинної системи, хронічні хвороби, хвороби опорно-рухового апарату - то перед візитом в фітнес-центр проконсультуйтеся з лікарем.
2
Вибирайте по душеОчень важливо, щоб обраний вид спорту подобався. Якщо у вас кевкає серце побачивши футбольного поля або майданчика для пляжного волейболу - не роздумуючи, вирушайте за відповідним спорядженням.
3
Вибирайте по бажаного кінцевого результатуОпределітесь, що ви бажаєте отримати від занять спортом в першу чергу. Аеробіка, шейпінг допоможуть скинути вагу, підтягти м'язи, зміцнять серце; силові навантаження «виліпити» рельєфні м'язи; танці навчать координації та володінню своїм тілом; йога або плавання допоможуть гармонізувати тіло і душу, знімуть втому, омолодять весь організм.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=t2ZQdP4fIuM
Зверніть увагу
Займатися спортом все ж найкраще в спортзалі під керівництвом тренера. Він допоможе правильно розрахувати навантаження, підкаже, як вірно виконати ту чи іншу вправу. Ну, а тренування в компанії незрівнянно веселіше одиночних занять.
Корисна порада
Зважившись віддати якомусь виду спорту перевагу - не починайте з позамежних навантажень. Збільшувати (втім, як і зменшувати) навантаження та інтенсивність тренувань слід поступово.