Як робити конверти з паперу. Як робити прямокутні конвертики з паперу.

Поштові конверти, які можна зустріти у продажу, як відомо, не відрізняються оригінальністю. Тому їх можна сміливо використовувати для відправки листів, але навряд чи такі конверти підійдуть для особливих випадків - вони здаються безликими і нудними.

Якщо ви хочете піднести листівку, лист, валентинку або будь-який інший вид кореспонденції в оригінальному і красивому конверті, варто навчитися робити конверти з паперу своїми руками. Адже оформлення вітальних листів та листівок цілком залежить від вашої фантазії, і адресат напевно по достоїнству оцінить незвичайний і стильний конверт, який ви виготовили власноруч. Сам по собі процес виготовлення конверта досить простий - вам знадобиться звичайний аркуш паперу формату А4 і трохи вільного часу.

  1. Для початку необхідно вирізати з стандартного аркуша паперу квадрат. Відрізавши від аркуша формату А4 все зайве і отримавши в результаті ідеально рівний квадрат, необхідно зігнути його по діагоналі.
  2. Тепер необхідно зігнути аркуш паперу таким чином, щоб його відігнутий куточок стосувався зігнутою діагональної лінії. Робити згин необхідно на одну третину всієї довжини квадратного листа (для того щоб точно здійснити вимірювання, можна скористатися звичайною канцелярською лінійкою).
  3. Тепер необхідно загнути лист з протилежного першого згину сторони (теж на одну третину аркуша), при цьому кут повинен доходити до самого правого краю.
  4. Тепер відігніть куточок листа вліво і назад в тому місці, де права і ліва відігнуті третини аркуша сходяться.
  5. Після цього куточок можна розкрити і зробити з нього закріпний кишеньку (в нього вставлятиметься край верхнього клапана конверта, який необхідно буде зафіксувати після того, як ви покладете в конверт листівку або лист).
  6. Тепер можна загнути верх конверта і вставити його в підготовлений для цього кишеньку. Такий конверт, зроблений своїми руками, вигідно підкреслить суть свого вмісту, і напевно стане гідним оформленням для вашої кореспонденції. Як бачите, робити конверти з паперу зовсім не складно - навіть якщо у вас не виходить акуратно скласти конверт з першого разу, після декількох спроб ви напевно зможете виготовити красивий і акуратний паперовий конверт.