Як вивести мошку.

Мошки з'являються в нашому будинку з принесеними фруктами і рослинами. І якщо від фруктової мухи легко позбутися, просто викинувши уражені продукти, то квіткової мошці доводиться оголошувати справжню війну.
Інструкція
1
Дрозофіли, а саме так називають цих дрібних комах, з'являються там, де у них є можливість поживитися гниючої субстанцією рослинного походження. Рясний полив рослин може викликати застаивание води в горщиках, сприяє підгнивання кореневої системи і закладу в землі квіткової мошки.
2
В сухій землі мошка живе недовго, тим більше, що термін життя у кожної окремої особини не перевищує 1 доби. Тому для успішної боротьби вам потрібно спробувати знищити одне покоління комах і не дати можливості розвинутися подальшого.
3
Піддавати обробці необхідно всі рослини в будинку, а не тільки опинилися зараженими. У чистій на ваш погляд землі вже можуть розвиватися личинки майбутніх мошок. Спробуйте видалити на час обробки з приміщення тварин і маленьких дітей. Окропити повітря навколо рослин дихлофосом або іншим йому подібним препаратом. Тільки намагайтеся не потрапити отруює струменем на листя рослин, це може викликати на них виникнення опікових плям.
4
Увіткніть в кожен горщик кілька сірників головками вниз, полийте все рослини слабким розчином марганцівки. Через кілька днів обробку можна повторити. Звичайно цього цілком вистачає, щоб вивести мошок раз і назавжди.
5
Якщо ж комахи виявилися особливо стійкими і не хочуть залишати ваші рослини, застроміть в кожен горщик по часниковому зубку. Через пару днів часник проросте і прожене мошку , а у вас як бонус з'явиться смачна і корисна зелень, якої цілком можна знайти застосування на кухні.
Корисна порада
Присипте землю в горщику чорним чаєм. Це відлякає мошку.