Як вставити картинку в коментарі. Як вставити в коментар картинку.

Іноді свій коментар на форумі або в блозі хочеться постачити підходящої по темі картинкою, але як це зробити, якщо стандартні засоби у вікні додавання коментарів не дозволяють цього?
Інструкція
1
Ви напевно і не підозрювали, що будь-яку вашу загальнодоступну фотографію з соціальної мережі «Мій світ» або з альбому на «Яндекс фотки» можна легко додати в коментар. Для цього в «Моєму світі» вам потрібно під фотографією натиснути кнопку «Надіслати другу» і клацнути «Отримати код». Потім скопіювати код з поля HTML (він використовується найчастіше) і додати його в поле вводу коментаря. У випадку з картинкою на «Яндекс фотки» потрібно клацнути під фото на засланні «Код для вставки на сайт чи в блог», скопіювати його і вставити в коментар.
2
Ну, а якщо у вас немає акаунта на зазначених порталах, то на допомогу прийде будь-який з доступних фотохостингів - сервісів, які призначені для розміщення своїх зображень в інтернеті. Приміром, ви можете перейти на сайт www.fastpic.ru, клацнути на кнопці «Виберіть файл» і завантажити своє фото. Після завантаження вам буде доступний код, скопіювавши який ви зможете додати картинку у коментар.
Зверніть увагу
Інші популярні фотохостинги: www.radikal.ru, www.saveimg.ru, www.easyfoto.ru, www.savepic.ru і т.п.
Ми регулярно залишаємо коментарі в блогах чи соціальних мережах. Найчастіше нам потрібно опублікувати не тільки текст, а й зображення: фотографію або картинку . Не на всіх сайтах є можливість зробити це автоматично, але у цієї задачі є рішення!
Інструкція
1
Переконайтеся, що сайт, на якому ви хочете опублікувати коментар з картинкою не дозволяє зробити це автоматично. Якщо така можливість є - то біля поля для коментарів як правило присутня кнопка "додати фотографію".
2
Відкрийте в новому вікні або вкладці вашого браузера сайт з фотоальбомом або зайдіть на сайт, де розміщена потрібна вам картинка або фотографія.
3
Виберіть необхідне вам зображення і клацніть по ньому правою кнопкою миші. У списку можливих дій виберіть "Копіювати посилання на зображення".
4
Створіть на робочому столі вашого комп'ютера новий файл "Документ Microsoft Office Word" або "Новий текстовий документ". Відкрийте файл і вставте отриману посилання.
5
Використовуйте спеціальний код вставки на мові програмування html. Ось він: Замість трьох крапок повинна бути розміщена та сама посилання, яку ви скопіювали з інтернету. Тепер ваш html код готовий.
6
Скопіюйте html-код цілком і вставте в коментар!
Зверніть увагу
Якщо ви хочете зменшити розмір картинки, замість стандартної посилання використовуйте наступну: , де 100 - висота вашого малюнка в пікселах (замість 100 можна вписати будь-яке значення)
Корисна порада
Якщо ваша картинка або фотографія ще не викладена в інтернеті, ви можете скористатися такими ресурсами як: http://picasa.google.comhttp://www.flickr.comС їх допомогою ви зможете створити свій власний web-альбом , що дозволить легко і просто вставляти картинки в коментарі а також обмінюватися своїми фотографіями зі знайомими або друзями.