Як підібрати колір волосся до кольору обличчя.

Сучасна жінка може змінити свій природний колір волосся з багатьох причин: щоб зафарбувати сивину, змінити зовнішній вигляд, отримати найбільш яскравий колір волосся, здивувати коханого чоловіка або просто сподобатися. На сьогоднішній день найбільш актуальним і затребуваним відтінком волосся є світлий. Однак потрібно пам'ятати, що не кожній жінці може підійти той колір , який вона бажає. Для того щоб підібрати найбільш підходящий колір волосся, потрібно спочатку визначити колір свого особи .
Інструкція
1
Темні відтінки прекрасно підійдуть жінкам, у яких тонка структура волосся і оливковий колір шкіри особи . Темні відтінки вважаються дуже економічними, так як не вимагають частого підфарбовування і легкі в догляді. Власниці темних відтінків можуть дозволити собі яскравий макіяж, який, наприклад, у блондинок виглядатиме дуже вульгарно. Крім того, брюнетки можуть додати в свій образ чуттєвості за допомогою яскравих пасом, колір яких повинен відрізнятися від основного на 2 - 3 тони.
2
Світлі відтінки відмінно поєднуватимуться з шкірою особи рожевого відтінку (при цьому він повинен бути здоровим і доглянутим) і з короткою стрижкою. Мінусом світлих відтінків є, те, що їх регулярно потрібно підфарбовувати. Причому робити це в домашніх умовах небажано.
3
Руді відтінки будуть ідеально поєднуватися з холодним рожевим колір ом особи . При виборі рудого колір а потрібно мати на увазі, що він є досить яскравим і здатний залучати в себе увагу. Мінусом рудого колір а, є швидке знебарвлення, тому для фарбування в руді відтінки годяться тільки здорові і густі волосся и. Крім того, після фарбування необхідно буде ретельно підбирати макіяж, особливо колір помади.
Корисна порада
Якщо є сумніви щодо вибору відтінку, починайте експериментувати з нестійкої фарби, так як вона швидко змивається і результат без зусиль можна буде ісправіть.Не дивіться на малюнок на упаковці з фарбою, він рідко збігається з результатом, зупиняйте увагу тільки на назві кольору, відтінку або тону. Якщо ви надумали кардинально змінити колір свого волосся, краще скористатися послугами професіонала.