Як додзвонитися в Україні. Як додзвонитися на Україну на стільниковий телефон.

Дзвінки з Росії в Україна , починаючи з 2000 року, здійснюються в міжнародному форматі. Якщо раніше було достатньо набрати після вісімки і гудка код міста, то тепер потрібні також префікс для виходу на міжнародний зв'язок і код країни.
Вам знадобиться
  • - мобільний або стаціонарний телефон або комп'ютер з доступом в інтернет і програмою Scype або подібної;
  • - достатні кошти для оплати дзвінка (крім дзвінків зі стаціонарного телефону);
  • - картка передплачених міжнародних і міжміських дзвінків ( необов'язково);
  • - код країни (38), міста або мобільного оператора та номер абонента.
Інструкція
1
Якщо ви телефонуєте зі стаціонарного телефону, наберіть вісімку і дочекайтеся гудка, потім наберіть «10» .При дзвінку з мобільного номера замість вісімки і десятки наживаєте клавішу «плюс» (+) і слідом відразу, не чекаючи гудка, набираєте код країни. Можливий і варіант набору 8-10- код страни.Прі знаходженні в дальньому зарубіжжі замість комбінації 8-10 зазвичай набирають «00». Клавіша + на мобільному телефоні дає потрібний ефект при дзвінку з будь-якої країни. Комбінація «+» і код країни використовується і в скайпі.
2
При використанні картки передплати наберіть номер на ній, введіть код карти (знаходиться під захисним шаром, який треба попередньо стерти), далі дотримуйтесь інструкцій автоінформатора. Якщо ви телефонуєте з міського телефону, зазвичай його треба перевести з імпульского режиму у тоновий.
3
Далі використовується наступна комбінація цифр: код України 38, код міста або оператора стільникового зв'язку і номер абонента.Еслі чуємо короткі гудки, робимо паузу і повторюємо виклик. При довгих чекаємо відповіді і починаємо розмову. Якщо ж абонент не відповідає, перезваниваем пізніше.
4
При використанні телефонної картки можна також зателефонувати оператору, продиктувати йому номер карти, країну і місто або код оператора стільникового зв'язку і номер телефону потрібного абонента.Еслі ви телефонуєте з пошти, можливі два варіанти. Перший - ви вносите оператору аванс або вставляєте в телефон-автомат карту оплати (її зазвичай можна купити у оператора відділення зв'язку, в газетних кіосках і т.п.), далі вся процедура як при дзвінку з міського телефону 8- гудок -10- 38- код міста або стільникового оператора - номер абонента.Альтернатіва: диктуєте оператору країну і місто або код стільникового провайдера і номер абонента, оплачуєте потрібну кількість хвилин і чекаєте, поки не встановлять зв'язок і не запросять вас в кабінку для розмови.
Зверніть увагу
Міжнародний код України - 38.
Корисна порада
Дзвінки за допомогою передплачених карт альтернативних операторів міжміського та міжнародного зв'язку обходяться дешевше, ніж напряму зі стаціонарного і особливо мобільного телефона.Прі дзвінку через такого оператора з мобільника з вашого особового рахунку спишуть вартість місцевого з'єднання з міським номером оператора.Международние дзвінки на мобільні телефони обходяться дорожче, ніж на стаціонарні.