Як зробити dvd привід. Як змінити регіон в приводі.

Багато любителів кіно стикалися з такою функцією, як прив'язка програвача DVD до конкретної зоні. Це викликано боротьбою кінопрокатників з так званими відеопіратами. У найбільш вигідній ситуації опинилися власники мультизонних пристроїв. Нои звичайний DVD привід також можна зробити мультизонними.
Вам знадобиться
  • Софт для перепрошивки DVD приводу.
Інструкція
1
Визначаємо зональність встановленого DVD привід а. Натискаємо правою кнопкою на значку «Мій комп'ютер» і вибираємо «Диспетчер пристроїв». У вікні, знаходимо встановлений DVD привід . Зазвичай він позначається як «DVD і CD-ROM дисководи». Вибираємо зі списку потрібний DVD привід і правою кнопкою викликаємо підменю. Потім вибираємо функцію «Властивості». У новому вікні відкриється кілька закладок, одна з яких називається «Регіон для DVD». У ній вказаний номер регіону, а також існує можливість апаратного зміни значення.
2
Вибираємо необхідний регіон для DVD привід а і натискаємо кнопку ОК.
3
Запускаємо програму для зміни коду регіону. Вона автоматично визначить місце установки дистрибутива і внесе відповідні зміни в апаратне забезпечення. Ця операція відбувається аналогічно програмам-твікери, настраивающим Windows під запити користувачів. Достатньо лише вказати, до якої зони слід прив'язати DVD привід і все. Програма в автоматичному режимі справить необхідні установки.
4
Якщо не вдається змінити зону для регіону DVD у наявного DVD привід а, слід встановити віртуальний DVD-ROM. Найбільш відомі з них спочатку виконані мультизональними, тому при програванні відео файлів автоматично підлаштуються під дані вимоги.
Зверніть увагу
Всього користувачеві дається 5 спроб для зміни регіону. Коли спроби закінчаться, DVD привід перестане працювати, навіть після переустановлення ОС або перенесення DVD приводу на інший комп'ютер.
Корисна порада
Не всі виробники DVD приводів оснащують свої вироби подібними можливостями. Для кожного регіону вони, по домовленості з великими кінокомпаніями, випускають DVD приводи тільки для конкретного регіону - Європи, Азії чи Америки. В такому випадку, для того, щоб зробити DVD привід мультизональними, потрібно спеціальне ПЗ.