Як замовити квиток на потяг через інтернет.

В літній період і передсвяткові дні черги за квитками стають величезними, і покупка проїзного документа стає справжньою мукою. Уникнути черг і в спокійній обстановці купити квиток на поїзд можна через інтернет . Подивимося, як це зробити і що для цього потрібно.
Інструкція
1
В інтернет е можна знайти багато сайтів, що пропонують придбати квиток на поїзд з їх допомогою, але ми звернемося до першоджерела і розглянемо спосіб покупки квитка на сайті Російських Залізних доріг. Для цього відкрийте головну сторінку сайту РЖД www.rzd.ru і перейдіть в розділ «Купити квиток».
2
У правому верхньому кутку сторінки перейдіть за посиланням «Реєстрація» і заповніть все необхідне поля. Без реєстрації купити квиток буде неможливо.
3
Після успішної реєстрації відкриється нова сторінка з кнопкою «Вхід». Натисніть на неї і введіть своє ім'я користувача і пароль. Також ви можете увійти в систему, натиснувши на посилання «Вхід» в правому верхньому кутку сторінки.
4
В меню зліва виберіть розділ «Купити квиток», а потім виберіть пункт призначення, дату відправлення і кількість квитків. Один замовлення не може включати більше 4-х квитків. Натисніть кнопку «Купити квиток».
5
На підставі введеної вами інформації відкриється список поїзд ов із зазначенням доступних місць, їх кількості, і дізнатися вартість квитка. Ознайомившись із списком, виберіть потрібний вам поїзд і натисніть кнопку «Продовжити».
6
На новій сторінці виберіть тип вагона і натисніть «Продовжити», а потім введіть ПІБ та паспортні дані пасажирів, після чого вам буде надана інформація про вартість замовлення.
7
Після підтвердження замовлення вам потрібно буде ввести дані своєї банківської карти для здійснення грошового переказу, і в разі успішного проведення грошових коштів, вам буде доступний для друку бланк замовлення, за яким ви зможете отримати квиток.
8
Тепер, в меню зліва виберіть розділ «Пункти продажу квитків», введіть в поле пошуку станцію відправлення і уточніть чи є на ній пункти видачі квитків, оформлених через інтернет . Справа в тому, що при купівлі квитка через інтернет ви отримуєте бланк, за яким ви зможете отримати квиток на станції відправлення. Якщо на станції відправлення немає можливості отримати оформлений через інтернет квиток, то ви можете отримати його заздалегідь на найближчій до вас станції, де є пункт видачі квитків.
Зверніть увагу
А тепер про те, як купити купити жд квитки РЖД на поїзд через інтернет. Це офіційний сайт російських залізниць, на якому можна подивитися розклад потягів і купити жд квитки. Можна скористатися і іншими сайтами, але вони беруть комісію. - Після реєстрації зайдіть під своїм логіном і паролем і виберіть пункт меню: Купити квиток -> Покупка квитка (доступно тільки авторизованим користувачам).