Як робити троянду з паперу. Як з паперу зробити троянду.

З кожним роком східна культура завойовує все більшу популярність у багатьох країнах світу. Найчастіше східна культура асоціюється з мистецтвом орігамі - створення симпатичних фігурок із звичайних аркушів паперу.

На перший погляд здається, що майстерність створення складних і витончених квітів або тварин з паперу освоїти неймовірно складно. Але варто витратити трохи часу і сил - і ви зможете навчитися робити троянду з паперу своїми руками. Для виготовлення цього красивого квітки вам знадобиться звичайний аркуш паперу або проста серветка.

  1. Спочатку слід взяти папір і відігнути на себе трохи менше чверті аркуша. Потім необхідно перевернути аркуш паперу і акуратно загнути всередину протилежний від вас його край. Наступний крок - затисніть лівий верхній кут аркуша паперу між двома пальцями (найзручніше використовувати середній і вказівний пальці). Якщо ви будете використовувати безіменний і середній пальці, ваша троянда вийде більш акуратною і мініатюрної.
  2. Тепер необхідно повільно і обережно намотати папір на пальці, так, щоб відігнута частина аркуша паперу залишалася зовні. Пам'ятайте, що намотувати папір на пальці слід щільно, але не дуже туго, інакше надалі пелюстки троянди буде складно сформувати.
  3. Наступним кроком стає відгинання кута аркуша паперу всередину і направо. Міцно стискаючи папір правою рукою трохи нижче того місця, де її фіксують пальці правої руки, починайте відокремлювати бутон троянди від її стебла. Починаючи з цієї точки, продовжуйте скручувати стебло троянди по напрямку вниз - до самого кінця паперового аркуша.
  4. Щоб паперова троянда виглядала максимально природно і елегантно, середину сформованого раніше бутона слід трохи підкрутити, а зовнішній, зовнішній пелюстка акуратно відігнути вниз. Робити троянду з паперу не так вже й складно, якщо всі дії виконувати гранично обережно - квітка повинен виглядати, як справжній.
  5. Якщо ви хочете надати троянді більш цікавий вид, зробіть додатковий листик на стеблі: для цього необхідно скручувати «стебло» троянди не до кінця, а тільки до половини, після чого слід взяти нижній зовнішній кут аркуша паперу і відігнути його вгору у формі листочка троянди. Після того, як стебло прикрашений листочком, його можна закрутити до кінця.