Як відтворити формат.

Формат файлу - це його структура, яка визначає спосіб відображення на дисплеї і зберігання файлу. Як правило, вказується в кінці імені файлу (частина, яка відокремлена крапкою - зазвичай називається розширенням). Щоб відкрити будь-який файл, необхідно знати його формат. Це дозволить підібрати підходящу програму.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом до інтернету
Інструкція
1
Визначте формат потрібного файлу. Для цього клікніть по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт "Властивості". Навпроти напису "Тип файлу" ви побачите його формат.
2
Визначте тип файлу самостійно, якщо система не зробила цього. Як правило, таке трапляється з файлами, які мають не надто поширене розширення. Для цього можна скористатися пошукачем або відразу зайти на сайт, де описуються розширення файлів. Існують також спеціальні програми, наприклад, Know Extension Pro. Вона визначає тип файлів з розширення.
3
Підберіть програму, яка зможе відкрити даний файл. Якщо це малюнок, відео- або аудіо файл, спробуйте скористатися програвачами, вже встановленими на вашому комп'ютері.
4
Якщо система не може відкрити файл за допомогою наявного програмного забезпечення, пошукайте відповідну програму в інтернеті. Для цього наберіть в будь-якому пошуковику «чим відкрити файл ххх» або «програвач для формату ххх».
5
Перейдіть по одній з посилань і скачайте програму.
6
Встановіть програмне забезпечення на свій комп'ютер і відкрийте файл.
Зверніть увагу
Іноді невідомі файли можуть виявитися шкідливими.
Корисна порада
Якщо ви не можете самостійно визначити формат файлу, можна справити онлайн-ідентифікацію. Існують спеціальні сервіси, куди можна завантажити файл і отримати інформацію про його приналежність до одного з розширень.