Як завантажити flash.

Багатьом відомі такі розваги, як флеш-ігри. Це безкоштовні ігри у вільному доступі. Існує безліч жанрів флеш-ігор і роликів, які можна вільно використовувати. У багатьох людей доступ до інтернету непостійний або має обмеження по трафіку. Для того щоб програвати флеш ролики або грати флеш-ігри без підключення до інтернету їх можна завантажити.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, базові комплектуючі інтернет браузер, встановлений і оновлений Adobe Flash Player, підключення до інтернету.
Інструкція
1
Напишіть в пошуковику Flash і відкрийте сайт, з якого хочете завантажити Flash.
2
Зайдіть за посиланням завантаження Flash файлів. Виберіть розділ, з потрібними Flash файлами. Найчастіше ці файли ділять за жанрами і категоріям.
3
Оберіть Flash файл, який хочете завантажити.
4
У вікні натисніть на кнопку завантажити і виберіть директорію, куди хочете завантажити Flash.
5
Зачекайте закінчення завантаження. Час завантаження залежить від вашої швидкості інтернету і від розміру файлу. Також швидкість сайту впливає на швидкість завантаження. Після завантаження ви зможете використовувати флеш ролі або гру без підключення до інтернету.
Зверніть увагу
Для коректного відображення Flash файлів, можливо, буде потрібно оновлений Flash player. Flash player можна оновити на офіційному сайті виробника. Стороннє програмне забезпечення може бути носієм вірусів.
Корисна порада
У більшості випадків на сайтах потрібна реєстрація для завантаження файлів. Реєстрація займає кілька хвилин. Але є реєстрації, які вимагають підтвердження. Ця процедура може тривати до доби.