Як підняти настрій зранку. Як прокинутися щоб бути в настрої.

Від того, з яким настроєм ви прокинетеся вранці, залежить весь день. Рідко протягом дня настрій змінюється без зовнішньої причини. Тому для того, щоб прожити повноцінний і насичений хвилинами щастя і радості день, вам треба або відразу прокинутися в хорошому настрої, або підняти собі настрій вранці самостійно.
Інструкція
1
Перегляньте свій режим. Якщо вранці ви прокидаєтеся неохоче і в поганому настрої, то, швидше за все, ви просто постійно не висипається, і в вашому тілі і душі накопичується втома і роздратування. Не думайте, що така ситуація безвихідна. Почніть лягати спати раніше. Пожертвуйте сидінням перед похмурим телевізором, сходіть після вечері на прогулянку, після якої прийміть розслабляючий душ і засніть. Не вийшло одразу заснути - не муч, вважаючи баранів - візьміть хорошу книжку.
2
Якщо ви почнете регулярно висипатися, ви почнете вставати раніше. Ніщо так не піднімає настрій людині, як спостереження за пробуждающимся світанком. Особливо, якщо день обіцяє бути сонячним. Навіть в міських дворах ви почуєте пташиний спів і побачите, як перші сонячні промені освітять стіни будинків і асфальт вулиць. Ну, а якщо поєднати це з вашою улюбленою музикою, включеної не дуже голосно, то настрій почне підніматися відразу.
3
Пам'ятаєте, з якою радістю ви прокидалися в дитинстві в день довгоочікуваного свята. Тепер ви не дитина і ваше щастя у ваших руках. Влаштовуйте собі таке свято щодня - нехай ваша робота буде улюбленою, якщо ні - знайдіть собі справу, заняття якими буде вас захоплювати і приносити задоволення. Призначайте частіше зустрічі з друзями, спілкуйтеся з людьми, які вам подобаються. Прокидаючись вранці, ви повинні знати, що днем вас чекає щось хороше, навіть якщо в планах у вас значаться не дуже приємні пункти.
4
Прокинувшись в хорошому настрої, не забувайте закріпити його зарядкою, бадьорить душем, смачним сніданком. Тепер ви готові і легко переживете всі неприємності і подолаєте всі труднощі, от що значить - гарний настрій з ранку!