Як зробити тюльпан з паперу. Як робити паперові тюльпани.

  •  Робити красиві і незвичайні фігурки з паперу не так складно, як може здатися на перший погляд. В Японії мистецтву орігамі - створення фігурок з паперу - легко навчаються навіть маленькі діти. Для того щоб долучитися до творчого процесу, вам знадобляться тільки аркуші паперу. Щоб навчитися робити тюльпан з паперу, не потрібно використовувати клей, ножиці або нитки.
  •  1. Спочатку слід вибрати кольоровий папір для виготовлення тюльпанів - підійдуть аркуші паперу формату А4 червоного, бузкового, білого, жовтого, рожевого відтінків. Втім, при бажанні можна виготовити тюльпани найфантастичніших відтінків - адже змогли селекціонери вивести тюльпани чорного, синього, фіолетового і яскраво-зеленого цвета.2. Взявши аркуш паперу, виріжте з нього рівний квадрат. Отриманий квадрат необхідно скласти навпіл, а потім - два рази скласти по діагоналі.
  •  3. Слідкуйте за тим, щоб в процесі складання аркуша паперу поздовжні згини пішли всередину і там зустрілися один з одним. В результаті у вас вийде рівна трикутна фігурка, складки в ній будуть внутрі.4. Кути верхнього шару паперу слід відігнути вгору, а саму фігуру - перевернути і знову скласти згинами всередину.
  •  5. В результаті у вас вийде фігурка, в якій зрізи папери будуть зустрічатися посередині. Перший кут потрібно відігнути таким чином, щоб в результаті вийшов ромб з рівною складкою в центре.6. Потім слід знову перевернути фігурку і знову відігнути вгору кути верхнього шару. При цьому стежите за тим, щоб і кромки, і куточки складалися вами фігурки дивилися строго вгору. Як бачите, робити тюльпан з паперу нескладно - потрібно просто виконувати всі операції акуратно, і намагатися робити все складки і згини максимально рівними.
  •  7. Правий кут фігурки необхідно загнути у напрямку до центру, а лівий кут - загнути внахлест на правий кут (він повинен повністю закрити його зверху). Тепер знову переверніть фігурку і знову складіть її зрізи до середини. Один кут необхідно акуратно заправити в інший, і, перевернувши фігуру, повторити цей шаг.8. Надійти вийшов квітка і відігніть його пелюстки - паперовий тюльпан готовий!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VxCRRKd-8-4