Як позбутися від червоності особи. Як позбавиться від червоності на обличчі після прищів.

Краснота особи - вельми неприємне явище. Найчастіше її супроводжують червоні прищі або вугри. Якщо ж подібна неприємність на вашому обличчі відсутній, значить сама червоність швидше за все викликана кровоносними судинами, які розташовані дуже близько до поверхні шкіри. Почервоніння можуть з'являтися від хронічних захворювань, навіть нешкідливих, як нежить. Крім цього, нерідко шкіра стає червоною у гіпертоніків або людей, балующихся спиртними напоями. Повністю позбавитися від червоності особи , що не вилікувавши недуга, яким вона викликана неможливо, проте трохи поліпшити колір шкіри все-таки реально.
Інструкція
1
Заваріть міцний чорний чай і дайте йому остить.Сніміте с особи макіяж, обов'язково протріть його лосьйоном.
2
Тепер занурте марлю в заварку і покладіть її на обличчя. Тримати компрес необхідно не менше п'ятнадцяти хвилин.
3
Зніміть марлю і помийте обличчя холодною водою. У разі необхідності зробіть схожий компрес для очей. Для більшої ефективності можна покласти на повіки примочки, зроблені з чайних пакетиків.
Зверніть увагу
Якщо ваше обличчя часто червоніє, то вам протипоказані парові ванни, а також массаж.После вмивання намагайтеся не терти обличчя рушником, просто промокніть його. Краще уникати прямих сонячних променів, не перебувати поруч з гарячою плитою, а також не гуляти в вітряну погоду.
Корисна порада
Не забувайте доглядати за своєю шкірою. Наносите на неї захисний крем. Обов'язково припудрюйте особа, якщо збираєтеся виходити на вулицю.