Як додати в контекстне меню. Як в контекстне меню додати команду.

HKEY_CLASSES_ROOTDirectoryBackgroundShell - це розділ реєстру, в якому зберігається інформація про контекстному меню Робочого столу. Тут прописано, які команди повинні відображатися в контекстному меню , і задано відповідність команд запускаються по ним програмам. Знаючи, куди і які зміни потрібно внести, можна створити свої команди.
Інструкція
1
Щоб в контекстне меню додати команду потрібно створити підрозділ в розділі HKEY_CLASSES_ROOTDirectoryBackgroundShell. Розглянемо, як це зробити на прикладі додавання в контекстне меню команди запускає FastStone Image Viewer.Создаем підрозділ FastStone.Чтоби в меню відображалося не назва команди, як воно задане в реєстрі, а якийсь довільний текст, наприклад, «Перегляд малюнків». Для цього відредагуємо параметр «за замовчуванням» нашого нового підрозділу, записуючи для нього нове значення (Перегляд малюнків).
2
Підрозділ може містити вкладені підрозділи і строкові параметри. Наприклад, Extended - його наявність без значення означає, що команда буде відображатися тільки при клавіші Shift. (Наприклад, підрозділ HKEY_CLASSES_ROOTDirectoryBackgroundshellcmd. Тут прописаний цей параметр, і тому, утримуючи і утримуваної клавіші Shift, в контекстному меню з'явиться команда «Відкрити вікно команд») Тепер створіть підрозділ command. Відредагуйте параметр «за замовчуванням», вписавши команду, виконувану при використанні пункту контекстного меню «Перегляд малюнків». У нашому випадку це «c: Program Files (x86) FastStone Image ViewerFSViewer.exe»
3
Підрозділ може містити вкладені підрозділи і строкові параметри. Наприклад, Extended - його наявність без значення означає, що команда буде відображатися тільки при клавіші Shift. (Наприклад, підрозділ HKEY_CLASSES_ROOTDirectoryBackgroundshellcmd. Тут прописаний цей параметр, і тому, утримуючи і утримуваної клавіші Shift, в контекстному меню буде відображатися «Відкрити вікно команд») Тепер створіть підрозділ command. Відредагуйте параметр «за замовчуванням», вписавши команду, виконувану при використанні пункту контекстного меню «Перегляд малюнків». У нашому випадку це «c: Program Files (x86) FastStone Image ViewerFSViewer.exe»