Як закріпити область.

Існує безліч областей програмного забезпечення, які можна переміщати. Це часто може бути незручно: випадкове переміщення збиває розташування, яке важко відновити. Можна закріпити області своїми руками, не вдаючись до послуг фахівців.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, операційна система Windows, базові комплектуючі, програмне забезпечення, в якому вимагається закріпити область.
Інструкція
1
Запустіть операційну систему. Її можна включати в двох режимах: звичайному і безпечному.
2
Необхідно дочекатися, поки персональний комп'ютер прогрузити все програмне забезпечення, яке перебуває в автозапуску.
3
Встановіть програмне забезпечення, в якому необхідно закріпити область . Якщо все встановлено правильно, то програма запуститься коректно.
4
Наведіть курсор на область , яку потрібно закріпити.
5
Виділіть область і натисніть правою кнопкою миші. У вікні натисніть пункт меню «Закріпити».
6
Якщо цього пункту не буде, зайдіть в настройки інтерфейсу програми і закріпіть область там.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2tI9Lv5JK6A
Зверніть увагу
Закріплення області гарантує її постійне положення, ви не зможете перемістити її, поки не вимкнете параметр. Деякі програми не передбачають закріплення області.
Корисна порада
Перевірте чи все зроблено правильно, спробувавши перетягнути область. Для цього натисніть на вільній області лівої кнопкою миші і, утримуючи її натиснутою, переведіть до іншого краю робочої області екрану. Якщо все виконано вірно, область буде нерухома. Іноді в програмах закріпити область можна натисканням комбінації гарячих клавіш. Додаткова інформація про ці клавішах може бути на сайті виробника.
Програма Microsoft Excel володіє розширеним набором інструментів для роботи з електронними таблицями, зокрема для створення областей перегляду на аркуші. Зробити це можна за допомогою закріплення окремих рядків і стовпців.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Microsoft Excel.
Інструкція
1
Виконайте поділ або закріплення областей аркуша, щоб отримати можливість переглянути дві області або заблокувати стовпчики чи рядки однієї з них. При закріпленні області вікна можуть бути обрані окремі стовпчики чи рядки, які будуть відображатися на екрані в момент прокрутки аркуша.
2
Наприклад, ви можете закріпити області аркуша, залишивши на екрані тільки заголовки рядків і стовпців. Коли виконується поділ вікна, в цьому випадку відбувається створення окремих областей, які можуть прокручуватися незалежно один від одного, і тоді неактивна область залишиться на екрані.
3
Виділіть рядок на аркуші, під якою потрібно виконати поділ аркуша. Ця дія закріпить обрану рядок на екрані. Щоб заблокувати і рядки, і стовпці, клацніть по комірці, праворуч і знизу від якої потрібно розділити лист.
4
Перейдіть у вкладку режим, далі в групі функцій «Вікно» клацніть по пункту "Закріпити області», потім виберіть необхідний варіант. Аналогічно ви можете прибрати закріплення рядків і стовпців. Дана команда призначена для закріплення обраних областей у версії Microsoft Excel 2007 і пізніших.
5
Виконайте закріплення областей в програмі Microsoft Excel більш ранніх версій. Для цього відкрийте потрібну електронну таблицю, виділіть рядок , яку ви хочете закріпити. Потім перейдіть в меню «Вікно». Виберіть пункт «Закріпити області».
6
Щоб заблокувати області та розділити вікно на декілька частин, наведіть покажчик миші на смугу прокрутки навпроти потрібного рядка, щоб він змінив свій вигляд на двонаправлену стрілку. Перетяните вішку розбивки вниз в необхідне положення. Це дозволить вам переглядати одночасно дві частини електронної таблиці і закріпити кілька рядків в різних частинах документа.