Як налаштувати флешку.

Носії інформації з кожним днем не перестають дивувати все більшою місткістю і меншим розміром. Існували флеш-носії, які не вміщалися в кишеню, були важкими і некрасивими. Зараз на тоненькому шнурку ви вільно можете носити флешку у вигляді унікального кулона на шиї або оригінального браслета на руці. Налаштувати флеш-носій можна своїми руками.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, базові комплектуючі, софт для роботи з флеш носіями, сам флеш-носій.
Інструкція
1
Розпакуйте флешку, не пошкодивши пристрій. Будь-які пошкодження можуть бути причиною непрацездатності.
2
Підключіть даний пристрій до порту Usb. Даний порт перебувати на лицьовій панелі системного блоку або на задній панелі. В основному подібні порти йдуть парно на передній панелі.
3
Встановіть програмне забезпечення, необхідне для роботи, і настройки флеш-носія. Деякі флешки мають драйвери, їх також рекомендується встановити для коректної роботи.
4
Запустіть після установки програмного забезпечення і драйверів програму для настройки флеш-носія.
5
У вікні виберіть цікавий для вас розділ. Можна налаштувати безліч параметрів флеш-носія. Наприклад, заборона записи без прав адміністратора. Ви можете встановити пароль для доступу на флеш-носій і т.д.
Зверніть увагу
Встановлюйте тільки перевірене програмне забезпечення. Інакше стороннє програмне забезпечення може виявитися носієм небезпечного вірусу.
Корисна порада
Виймайте флеш носій програмно, це продовжить термін його служби.