Як поміняти порт.

При створенні нового підключення може виявитися, що використовуваний порт вже зайнятий іншим додатком. Щоб виключити конфлікти, слід поміняти порт (цифровий код) на інше значення.
Вам знадобиться
  • Програма Regedt32, вбудований калькулятор Windows.
Інструкція
1
Запускаємо програму Regedt32. Для цього активуйте кнопку «Пуск», потім «Виконати» і введіть команду Regedt32.
2
У розпочатому редакторі реєстру знаходимо папку HKEY_LOCAL_MACHINE, потім папку SYSTEM, вибираємо підрозділ CurrentControlSet, в ньому активуємо Control, потім папку Terminal Server. Вибираємо необхідну підключення в папці WinStations в додатковій папці RDP-Tcp. Тільки тут можна поміняти порт .
3
З правого боку меню шукаємо PortNumber. Кількома мишкою на ньому і вибираємо «Змінити». У вікні "Зміна параметра DWORD» бачимо встановлене значення d3d і шестнадцатеричную систему обчислення даного коду.
4
Запускаємо калькулятор. Для цього активуємо кнопку «Пуск», потім вибираємо папку «Стандартні», а в ній активуємо «Калькулятор». У закладці «Вид» вибираємо функцію «Інженерний». На екрані з'явиться розгорнутий калькулятор з безліччю функцій.
5
Встановлюємо перемикач (галочку) в положення Hex. Це шістнадцятковий режим. Вводимо значення порт а, наприклад 3389 і в віконці висвічується D3D.
6
Розраховуємо значення для порт а 3390. Для цього вводимо за допомогою калькулятора м мишки числа, шляхом натискання клавіш на калькуляторі. У вікні з'являється значення D3E, відповідне порт у 3390.
7
Входимо в редактор реєстру, щоб зробити заміну порт а, використовуючи наступний шлях: HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetControlTerminal ServerWinStationsRDP-Tcp. Кількома на значенні PortNumber і вибираємо «Змінити». У вікні, встановлюємо нове значення - D3E і натискаємо ОК. Перезавантажуємо комп'ютер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RLQg7JdqCH8
Корисна порада
Слід дотримуватися обережності при перемиканні режимів обчислення для заміни порту. Оскільки такі слова, як Hex, Dec, Oct і Bin не часто зустрічаються в повсякденному житті, користувачі можуть не знати, за що ці перемикачі відповідають в калькуляторі.