Як поставити пароль на роутер. Як відновити пароль wifi роутера якщо його забув.

При налаштуванні WiFi з'єднання в домашній мережі необхідно встановити пароль для підключення, щоб сторонні не могли підключитися, і, відповідно, користуватися без вашого дозволу доступом в інтернет за вас рахунок.
Вам знадобиться
  • Інструкція користувача на роутер, CD диск з дистрибутивом
Інструкція
1
Підключаємо роутер до домашньої мережі. За замовчуванням, в ньому виставлені заводські настройки. Приєднуємо шнур блоку живлення і включаємо роутер в електричну розетку. Проводимо попередню установку згідно інструкції користувача. Виконуємо послідовно всі описані кроки і процедури.
2
Встановлюємо в привід комп'ютера CD диск з дистрибутивом. Запускаємо програму настройки. Відкриваємо Internet Explorer і вводимо в адресний рядок 192.168.1.1 для доступу до роутер у за встановленою мережі.
3
Вписуємо в графи login і password однакові слова - admin. Це заводські настройки доступу до меню роутер а. Залежно від способу підключення - Wireless або LAN, вибираємо в меню відповідну вкладку.
4
На вкладці Home з правого боку меню роутер а вибираєте тип шифрування. Найкраще встановити прапорець навпроти WPA або WPA-PSK, оскільки це найсучасніші способи. Потім вписуєте пароль в графу Key або Password залежно від моделі роутер а і активуєте ОК або Apply.
5
Для настройки точки доступу буде потрібно вибрати підпункт «DHCP». Внизу поля відобразяться всі пристрої, які підключені до роутер у. Навпроти кожного вказані IP-адреси. Якщо пристрій не працює (не має доступу), то за допомогою «Панелі управління» можна увійти в його налаштування і активувати його в ручному режимі.
Зверніть увагу
Не варто використовувати занадто прості ключі, але в той же час і занадто складні. В іншому випадку, наприклад, забувши пароль, доведеться обнуляти введені значення в роутер і повертатися до заводських налаштувань.
Корисна порада
Залежно від моделі та виробника команда доступу до меню роутера може бути різною. Уточнюйте її в інструкції користувача. Крім того, пароль для доступу також може знадобитися тільки один - admin, для введення його в рядок Login. Поле Password залишайте порожнім.