Як купити квартиру в споруджуваному будинку.

Не секрет, що досить вигідно придбати квартиру на етапі будівництва: коли будинок буде готовий, вартість житла неодмінно підвищиться. Сьогодні квадратний метр нерухомості може коштувати надзвичайних грошей, і для багатьох вкладення в житло на стадії будівництва стає єдиним виходом. На жаль, велике шахрайство в сфері нерухомості зустрічається досить часто. Тому при покупці нерухомості дуже важливо вибрати перевірену і надійну компанію.
Вам знадобиться
  • Паспорт з постійною реєстрацією на території Російської Федерації. Іноземному громадянину потрібно паспорт з перекладом, завіреним нотаріально, а також вид на проживання або реєстрація на території РФ.
Інструкція
1
Виберіть забудовника. Для цього ви можете скористатися інтернетом, почитати відгуки на форумах, запитати поради знайомих і друзів.
2
Зберіть якомога більшу кількість інформації про компанію. Відвідайте офіс, офіційний сайт. Також можна зробити поїздку до споруджуваного об'єкта.
3
Проведіть аналіз цін. Як правило, занадто занижена вартість житла є ознакою ненадійності даної компанії.
4
Попросіть компанію надати вам ліцензію, що дає право на забудову, а також дозвіл на будівництво.
5
Ознайомтеся з проектною документацією, умовами договору. Найкраще проконсультуватися з юристом.
6
Якщо вас все влаштовує, укладіть договір купівлі-продажу.
Зверніть увагу
Коли компанія продемонструє вам наявність ліцензії та дозволи на будівництва, необхідно обов'язково звернути увагу термін дії документів.
Корисна порада
Непрямі ознаки, за якими можна визначити, наскільки надійна компанія: термін її існування, площа і зовнішній вигляд офісу, кількість побудованих об'єктів, ставлення до клієнтів.