Як бути в незнайомій компанії.

Опинитися в незнайомій обстановці, з незнайомими людьми, часом буває складно навіть самому компанійська людина, що вже говорити про тих, хто сором'язливий. Незручність і деяке напруження в цьому випадку відчувають дуже багато. Більшості з нас в перші хвилини досить некомфортно бути в незнайомій компанії , особливо якщо всі вони між собою знайомі дуже добре і досить давно.
Інструкція
1
Перш за все, розслабтеся і подумайте про те, що якщо ви просто випадково опинилися в такій компанії , то більшості з присутніх до вас просто немає діла. Вони зайняті собою і своїми друзями, а зовсім не вашою персоною. Їх зовсім не цікавлять недоліки вашої фігури або ваша, як вам здається, не дуже вдала стрижка. Всі інші сприймають вас таким, як є.
2
Представившись і почувши у відповідь безліч імен, ви навряд чи їх все запам'ятайте. Нічого страшного. На першому етапі вони вам можуть і не знадобитися. Головне, не забувайте привітно посміхнутися кожному і, по-можливості, вимовити якусь жарт, це завжди розташовує.
3
Не поспішайте вступати у спільну розмову. Якщо вам поки не ставлять запитань, деякий час озирніться, придивіться до учасників і прислухайтеся до їхніх розмов. Визначте для себе теми, які їм цікаві, оцініть ієрархічні відносини, вони завжди є, навіть серед тих, чиї відносини будуються на засадах рівноправності. Ці відмінності виникають неминуче, оскільки залежать від наявності або відсутності лідерських якостей.
4
Уникайте в розмові тим і категоричних висловлювань, які можуть образити чи бути неприємними комусь, адже ви ще практично нікого не знаєте. Ведіть розмови на абстрактні, але цікаві всім теми, не торкайтеся політики і не давайте оцінок.
5
Посміхайтеся жартам кожного, навіть якщо вони інколи не здаються вам смішними, підтримуйте їх відповідними репліками, давайте зрозуміти, що розмова вам цікавий. Якщо вам задають питання, постарайтеся відповісти на нього якомога більш розгорнуто, демонструючи відкритість і готовність йти на контакт. Але не захоплюйтеся непотрібними деталями, нецікавими нікому, крім вас.
6
Не уникайте колективних розваг та ігор - це прекрасний привід познайомитися ближче. Думаємо, що ваша доброзичливість і відвертість будуть сприйняті позитивно, і скоро ви органічно увіллєтеся в цю компанію, яка зовсім недавно була вам незнайомою.
Дружня компанія дуже важлива людині, що б він не говорив про свою любов до самотності і самоти. Це те джерело енергії і радості, який допомагає творити і жити кожному з нас. Не так-то просто знайти компанію людей, яка гармонійно підходила б вам, але якщо є готовність відправитися на пошуки, скористайтеся нашими корисними порадами.
Інструкція
1
Для початку задумайтеся, що є причиною того, що ви досі не обзавелися дружньою компанією. Чи справа в тому, що ви присвячували весь час справах, роботі, навчанні, або ж в вас є деякі якості, які відштовхують оточуючих людей? Постарайтеся виявити максимально об'єктивну причину вашого становища.
2
Якщо ви усвідомлюєте, що не надто доброзичливі і привітні, або ви маєте інші негативні риси характеру, почніть працювати над собою. Позбавтеся від таких якостей як критиканство, грубість, замкнутість, недовіра, нечесність, а також ревнощі.
3
Полюбіть себе, зрозумійте, що ви дивовижна людина, гідний компанії найкращих людей. Навколишні до нас ставляться так, як ми самі ставимося до себе, і якщо ви хочете отримати від інших любов, повагу, турботу і довіру, те ж саме ви повинні навчитися відчувати і до себе.
4
Пам'ятайте, що дружба - це відповідальність. Тому будьте готові нести всі тяготи людських відносин, і тільки тоді ви зумієте розділити дружню радість. Навчіться віддавати, тоді ви будете отримувати - це золоте правило дружби.
5
Коли психологічно ви підготовлені, вирушайте на пошуки. Друзі можуть зустрітися на будь-якому відрізку життя, але вчинення самостійних спроб їх відшукати теж корисно. Одне з найпоширеніших - відвідування заходів, які вам близькі по духу (наприклад, концерти улюблених груп), і знайомство з тими людьми, хто вам сподобаються із оточуючих. Поговоривши про улюбленого захопленні, швидше за все, ви зумієте перейти і на більш особисте спілкування.
6
Намагайтеся бути відкритим і готовим до несподіваних зустрічам. Приміром, ви гуляєте наодинці по парку, і тут незнайома компанія запрошує вас прокотитися разом на велосипедах або взяти участь у флешмобі. Ваша реакція за звичкою може бути негативна, але саме в такій незвичній ситуації ви маєте можливість зустріти нових друзів і змінити своє життя. Тому, якщо у вас є вільний час - погоджуйтеся!
7
Спільна зайнятість цікавою справою, як правило, завжди з'єднує людей і створює нові дружні компанії. Танці, спорт, йога, похідні і творчі гуртки, курси масажу або іноземної мови - все це допоможе вам не тільки підтягти свої вміння та розвинути самооцінку, а й зустріти друзів.
8
В соціальних мережах інтернету існує безліч віртуальних спільнот за інтересами, учасники яких нерідко зустрічаються в реальності. Не бійтеся вступати в них, адже зараз в таких об'єднаннях беруть участь люди абсолютно різних соціальних щаблів, віків і захоплень, і, швидше за все, вам там теж знайдеться з ким поспілкуватися і поділитися чимось важливим.
9
Якщо складно відразу знайти і влитися в дружний колектив, то направте свої пошуки на одну людину, яка буде вам близький, і з яким ви разом зможете відшукати людей, цікавих вам обом. Удвох іти вперед набагато простіше і веселіше, а саме простота, відкритість і веселий запал приверне до вас людей, з якими з часом ви зможете створити міцну і дружну компанію .