Як завершити процес.

Будь судовий процес завершується дебатами сторін. Більшість адвокатів сходиться на думці, що це найбільш відповідальна, важлива і складна частина судового процес а. Саме тому до них необхідно як слід підготуватися.
Вам знадобиться
  • Все матеріали по даній справі.
Інструкція
1
Підготовка до дебатів на завершальному етапі процес аСоберіте всі матеріали по даній справі і помістіть їх в сумку, розклавши їх таким чином, щоб їх можна було з легкістю знайти і дістати. Це важливий момент, оскільки на процес е вони вам можуть знадобитися в будь-який момент.
2
Підготуйте мова. Якщо необхідно справьтесь ще раз зі спеціальною літературою, а також вивчіть всі матеріали справи. Мову варто готувати тезисно. Навряд чи вам вдасться дотримуватися всього написаного тексту слово в слово. Пам'ятайте, що в ході дебатів велику роль гратиме вміння імпровізувати.
3
Підберіть відповідний одяг. Ваш зовнішній вигляд буде грати не останню роль в ході дебатів.
4
Поговоріть з людиною, чиї інтереси в суді ви представляєте. Можливо, він захоче виступити в ході дебатів. Якщо це підсудний, він має права останнього слова. Від останнього слова буде також багато залежати. Проінструктуйте підсудного про те, що слід говорити і чого говорити не варто.
5
Підготуйте відповіді на можливі запитання, які буде ставити вам відповідач або суддя в ході дебатів.
6
В ході дебатів необхідно уважно слухати опонента, щоб потім використовувати контрдокази в репліці, яка вимовляється після виступів сторін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3eZu5V7XlFA
Зверніть увагу
Суддя може перебити адвоката в будь-який момент його промови. При цьому важливо запам'ятати ту думку, яку адвокат розвивав, щоб потім без перешкод до неї повернутися. Суддя також може зажадати які-небудь документи по справі, тому вони завжди повинні бути під рукою.
Корисна порада
Суд рідко виділяє спеціальний час для підготовки до дебатів, тому часто адвокату доводиться будувати свою промову на ходу, говорити експромтом. Досвідчені адвокати заготовляють тези загодя, щоб потім користуватися ними в ході дебатів. Їм необхідно буде лише додати в свою промову ті пункти, які були обумовлені на поточному засіданні. А також прибрати з промови ті докази, які були визнані в ході цього засідання неприпустимими (якщо такі були).
«Диспетчер завдань» - це додаток Windows, за допомогою якого користувач може отримувати інформацію про те, які програми і процеси виконуються в поточний момент на комп'ютері, про те, наскільки завантажена система. За допомогою «Диспетчера» також можна завершувати і запускати програми і процеси.
Інструкція
1
Щоб почати працювати з даними « Диспетчера задач », його необхідно викликати. Зробити це можна кількома способами. Перший спосіб: введіть на клавіатурі клавіші Ctrl, Alt і Del або Ctrl, Shift і Esc. Другий спосіб: клікніть в будь-якому вільному місці «Панелі задач " правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню лівою кнопкою миші пункт «Диспетчер задач ». Третій спосіб: через меню «Пуск» викличте команду «Виконати», введіть в поле без зайвих друкованих знаків taskmgr.exe і натисніть кнопку ОК або клавішу Enter.
2
Якщо процес, який ви хочете завершити, являє собою запущену на комп'ютері програму, відтворену на «Панелі задач », можете вибрати один з двох способів. У вікні " Диспетчера задач » перейдіть на вкладку «Додатки», виберіть потрібну вам програму, виділивши її в списку лівої кнопкою миші, і натисніть на кнопку «Зняти задач у ».
3
Інший варіант: перейдіть на вкладку "Процеси", знайдіть процес запущеної програми, виділіть його лівою кнопкою миші і натисніть на кнопку «Завершити процес». У тому випадку, якщо процес не збігається ні з однією викликаної вами програмою, працюйте тільки з вкладкою «Процеси».
4
Для завершення процесів в «Диспетчері задач » передбачено два види дій. Якщо вам необхідно завершити не просто один процес, а й інші процеси, пов'язані з ним, використовуйте контекстне меню. Виділіть у списку потрібний вам процес лівої кнопкою миші, клікніть по виділеній рядку правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає команду «Завершити дерево процесів».
5
Щоб завершити роботу комп'ютера через «Диспетчер задач », виберіть у верхньому рядку меню пункт «Завершення роботи» і клікніть в контекстному меню по команді «Вимкнення» лівою кнопкою миші. В меню «Завершення роботи» також доступні команди для переходу в сплячий і чекає режим, перезавантаження і зміна користувача. Щоб закрити вікно «Диспетчер задач », натисніть на значок [х] у правому верхньому кутку вікна або введіть на клавіатурі клавіші Alt і F4.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Tc2bkgDGWF0