Як встати рано вранці.

Для тих з нас, хто за своєю природою відноситься до жайворонків, встати рано вранці великих труднощів не складе. Набагато важче це зробити совам, якщо звичайно вони лягають всього за кілька годин до часу майбутнього екстраординарного пробудження. Якщо причина цього серйозна - невідкладна поїздка чи необхідність зустріти гостей, то необхідно підготувати організм і знайти в собі сили для незвично раннього підйому.
Інструкція
1
Постарайтеся лягти спати раніше. Щоб вийшло заснути в незвично ранній час, прогуляйтеся перед сном і прийміть розслаблюючу ванну. Може бути, за день перед цим є сенс теж встати раніше, щоб до кінця дня вже захотіти спати.
2
Встановлений на урочний час будильник поставте подалі від ліжка, щоб не піддатися спокусі і не включити кнопку відстрочки сигналу. При перших же його трелях зусиллям волі змусьте себе піднятися і встати для того, щоб вимкнути будильник. І відразу застелите ліжко.
3
Негайно йдіть в ванну, прийміть душ і почистіть зуби. На підсвідомому рівні ваш організм зрозуміє, що ви вже остаточно прокинулися і готові почати новий день. Йому мимоволі доведеться змиритися з цим фактом.
4
Не втрачайте даремно час - не лізьте в інтернет, навіть щоб тільки дізнатися останні новини - з власного досвіду ви знаєте, що це займе мінімум півгодини, а ви не для цього вставали так рано. Ідіть і приготуйте собі сніданок самостійно, адже домашні, які не звикли до настільки ранній вашої активності, ще сплять. Це теж допоможе вам зібратися і налаштуватися на робочий лад.
5
Ну, і порадуйте себе чашкою справжнього свіжозвареного кави, який підбадьорить вас і змусить прокинутися остаточно, зарядить вас енергією і хорошим настроєм. Та й як тут не радіти - ви зробили подвиг і перемогли себе і попереду у вас довгий, насичений цікавими подіями день.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3jBzLAiZ4_I