Як знайти в собі гармонію.

Гармонія - це відповідність внутрішнього стану людини його зовнішньому світу - способу життя, вчинкам, оточенню. Якщо дотриманий баланс між світовідчуттям і реальністю, то людина щаслива і спокійна, в зворотному випадку все закінчується неврозами і депресіями. У вас не складуться гармонійні відносини ні з миром, ні з оточуючими людьми, якщо ви самі з собою живете в дисбалансі, тому необхідно спочатку знайти в собі гармонію, облаштувати свій внутрішній світ щоб потім органічно існувати в соціумі.
Інструкція
1
Ні гармонії в тій людині, яка не подобається сам собі і не любить себе. Якщо ви постійно «гризете» і мучити себе, то тим самим ви самі у себе відбиваєте бажання діяти, заздалегідь прирікаючи все вчинки на невдачу. Полюбіть себе і прийміть з усіма недоліками. Ви самі розумієте, що немає ідеальних людей. Але це не означає, що ви змирилися зі своїми негативними рисами. Викорінюйте в собі те, що заважає вам жити - лінь, песимізм, недолік знань. Почніть працювати над собою і самовдосконалюватися.
2
Навіюйте собі впевненість у своїх силах і підкріплюйте її реальними досягненнями. Ставте перед собою конкретні цілі і йдіть до них, долаючи перешкоди і радіючи їм, як способу проявити себе, свою силу волі і прагнення до перемоги.
3
Самое марне заняття - безплідні жалю. Нема чого витрачати на них час. Якщо вас щось не влаштовує в своєму житті або в оточенні - виправляйте ситуацію. Знайдіть собі друзів, що підтримують ваші погляди і розділяють ваші переконання. Їх дружня участь допоможе вам і додасть сили.
4
Дозвольте собі робити і займатися тим, що вам подобається. Нехай навіть ваше основне заняття не вимагає від вас прояву своїх талантів, знайдіть собі хобі, в якому вони розкриються. Часто в житті буває так, що нам доводиться робити те, що нам не дуже-то до душі, тому обов'язково знайдіть спосіб самореалізації - малюйте, робіть падлюка, займіться танцями, вивчите іноземну мову, стрибну з парашутом.
5
Виконайте свою заповітну дитячу мрію - реалізована, вона теж здатна підняти вашу самооцінку і стимулювати бажання мріяти і виконувати свої мрії. Рух вперед, постійний розвиток, бажання жити і любити - ось зовнішні прояви особистості, що знайшла гармонію з собою, що знайшла себе.