Як робити танк з паперу. Танк з паперу своїми руками.

Мистецтво створення різних кумедних фігурок із звичайних аркушів паперу під силу освоїти кожному. Головне - починати з простіших завдань, поступово просуваючись до більш складним. Слід зауважити, що багато фігурки з паперу на перший погляд можуть здатися досить складними через велику кількість дрібних елементів, але якщо розібратися в питанні, можна побачити, що схема виготовлення таких фігурок є досить простий.

Наприклад, можна досить швидко навчитися робити танк з паперу своїми руками. Для цього вам знадобиться два аркуші білого або кольорового паперу (розмір - 21 на 27 сантиметрів).

  1. Для початку складаємо перший аркуш паперу навпіл - вздовж по горизонталі. При цьому аркуш паперу повинен «стояти» на одній з двох коротких сторін прямокутника. По черзі зігніть усередину і розкладіть два протилежних кута аркуша на одній зі сторін прямокутника.
  2. Тепер необхідно бічні сторони цієї частини листа (складеного) зігнути назустріч один одному, а потім - вниз (як ніби ви збираєтеся виготовити фігурку паперової жаби).
  3. Всі перераховані вище дії необхідно повторити на іншій стороні аркуша паперу, щоб у підсумку обидві його сторони виявилися симетрично складеними. Тепер необхідно зайнятися бічними сторонами. Їх необхідно строго посередині скласти всередину - вздовж центральної лінії аркуша, а потім ще раз скласти в протилежному напрямку.
  4. Уважно слідкуйте за тим, щоб верхні «пелюстки» фігурки не складалися - складатися повинні тільки нижні «пелюстки». В підсумку повинні вийти фігура, що нагадує імпровізовану стрілу, причому двосторонню - вказує в дві протилежних сторони.
  5. Тепер необхідно скласти «стрілки» для цього бічні кути однієї зі стрілок піднімаються вгору - під кутом до центральної лінії фігури, не доходячи до її вершини згладжуються кутом.
  6. Після цього необхідно скласти обидві стрілки один на одного і назад, а верхні крила підняти, заклавши під них верхні крила нижньої стрілки. Верхні пелюстки, що утворилися після цього, необхідно скласти всередину.
  7. Все, ви практично навчилися робити танк з паперу - залишилося тільки доповнити фігурку гусеницями і дулом. Розсуньте нижні крила танка з двох сторін - і будуть чудові гусениці, а для того щоб виготовити дуло, просто згорніть другий аркуш паперу в трубочку і просуньте в центральний отвір фігурки танка