Як отримати візу в ОАЕ.

Самостійно оформити візу в Об'єднані Арабські Емірати набагато складніше, ніж до Європи. Найдоступнішим і часто єдино можливим способом залишається покупка туру. Виняток передбачено при польоті в Дубай перевізником Emirates. В цьому випадку вирішити питання можна через візовий центр в Москве.В решти шанси все ж є, але дуже малі.
Вам знадобиться
  • 1. Закордонний паспорт, дійсний мінімум півроку з початку передбачуваної поїздки.
  • 2. Оригінал внутрішнього паспорта та копії всіх сторінок з відмітками.
  • 3. Заява на візу.
  • 4. Заповнена візова анкета.
  • 5. Авіаквиток в обидва кінці.
  • 6. Фото 4,3 на 5,5 см., Обличчя має займати не менше 80%, анфас.
  • 8. Підтвердження фінансової спроможності: довідка про річний заробіток не менше 400 тис. Р. або банківська історія за півроку, що демонструє регулярний дохід на рівні близько 34 тис. р. в місяць. Якщо на візу претендує студент, такий дохід повинен бути хоча б у одного з її батьків.
  • 9. Підтвердження проживання, якщо віза не транзитна.
  • 10. Готівкові рублі для сплати консульського собору і послуг візового центру.
Інструкція
1
Головна особливість оформлення візи в ОАЕ: консульство Еміратів в Москві цим питанням не займається. Виняток - власники дипломатичних паспортів. Вирішувати це питання має ваш спонсор через імміграційні служби безпосередньо в стране.Спонсором може бути партнер по бізнесу, друг або родич, який проживає в ОАЕ, авіакомпанія, рейсом якої ви летите, турфірма, де заброньовано вояж, або готель , де ви плануєте остановіться.Поетому при самостійній туристичній поїздці починати доведеться з пошуку готелю, який на це піде. Таких небагато. І, як правило, вони належать до найвищої цінової категорії: від декількох сотень доларів за ніч.
2
Перш ніж бронювати номер, зв'яжіться з обраним готелем по електронній пошті або телефону. Уточніть, чи займаються там візовою підтримкою, якщо так, докладніше дізнайтеся про умови. Найчастіше потрібно стовідсоткова передоплата проживання та візового збору. Далі доведеться відсканувати необхідні документи і вислати на електронну адресу отеля.Затем готель повинен вислати вам електронну копію візи, яку потрібно буде пред'явити на прикордонному контролі після прибуття в країну.
3
Якщо ви летите в Дубай авіакомпанією Emirates, роль спонсора бере на себе вона. Але при цьому ви повинні придбати квиток у два кінці, а при транзитній поїздці - влетіти і вилетіти в ОАЕ тільки літаком Emirates (по шляху і туди, і назад) .У цьому випадку бронюєте квитки, збираєте необхідні документи і з ними йдете в візовий центр. Повний перелік документів по кожному типу візи та актуальні розміри консульських зборів ви можете знайти на його офіційному сайте.Консульскій збір сплачується готівкою в касу візового центру при подачі документів на візу .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4sQoRKOTdxw
Зверніть увагу
Обмежень і особливих умов за статтю та віком (щодо молодих дівчат) візові правила ОАЕ що нині не содержат.Еслі всі формальності по вашій візі взяв на себе готель, будьте готові до того, що в там або імміграційному відомстві можуть не встигнути все зробити до потрібного терміну, навіть якщо ви все надішлете завчасно. На цей випадок докладно вивчіть умови анулювання броні, продумайте альтернативні варіанти відпочинку (швидше за все, вже не в ОАЕ) або рішення візового вопроса.Возможни і неприємні ситуації, коли про те, що віза своєчасно не оформлена, ви дізнаєтеся вже після прибуття.