Як поливати драцену.

Драцена дуже ефектно виглядає і досить невибаглива у догляді. Тому її з великим задоволенням розміщують як в квартирах, так і в офісах. Доглядати за рослиною неважко, головне поставити його в відповідне місце і правильно поливати.
Інструкція
1
Різновидів драцени існує стільки, що два представники цього сімейства можуть стояти поруч і навряд чи хто запідозрить їх у родинних стосунках. Стебла деревовидні і зелені, листя широкі і вузькі, довгі і овальні - виглядати драцена може як завгодно. Що об'єднує всіх родичів, так це їх отруйність. Тому якщо в квартирі є маленькі діти або тварини, схильні до поїдання рослин, драцену з такого приміщення краще видалити.
2
Драцени люблять інтенсивне світло і щедрий полив. Деякі сорти взагалі вирощуються на гідропоніці, а, значить, без води рослина не зможе прожити ні дня. Регулярно спостерігайте за рівнем рідини в посудині і доливайте її до необхідного рівня.
3
Зростаючі в землі драцени не менше вологолюбні. Влітку їх варто поливати досить таки рясно відстояною теплою водою. Не відмовиться драцена і від невеликого душа. Хоч і вважається, що ці лже-пальми стійкі до сухого повітря, але оббризкування йде їм дуже на користь. Особливо взимку, коли повітря в приміщенні пересихає під впливом радіаторів опалення.
4
Водночас взимку полив рослин слід істотно знизити. Однак і пересихання земляного кома допускати теж не можна. Перевіряйте періодично землю в горщику на вологість і доливайте води, якщо це здасться вам необхідним.
5
У весняно-літній період у драцен спостерігає інтенсивний період зростання. В цей час непогано було б додати до поливної воді якесь комплексне добрива для пальм зокрема або кімнатних рослин взагалі.
Корисна порада
Якщо драцена скидає листя, можливе її вразив павутинний кліщ. Окропити рослина Фітоверма, це повинно йому допомогти.